מאז שהודחה מבית "האח הגדול", שמה של מגי טביבי עלה לא מעט לכותרות. הפרידה מישראל, הפלירטוט עם אייל גולן והופעותיה בלא מעט אירועים מתוקשרים הצליחו לשמור על טביבי בתודעה.

בשבועות האחרונים מגי התעסקה בהכנות וארגונים לקראת השקת מותג התכשיטים החדש שלה, שוגיז. השם, אם תהיתם, נבחר מאחר ש"שוגי" היה הכינוי של מגי לישראל אוגלבו, האקס שלה, בזמן שהיו יחד. רבים הרימו גבה שלמרות הפרידה היא החליטה לקרוא למותג כך - אך כנראה שגם היא הבינה שצריך לעשות שינוי.

View this post on Instagram

ARE U READY?

A post shared by Maggie Tabibi (@maggie_tabibi) on

טביבי, כך נודע, חברה ליהלומן המוכר ישראל אור שהחליט להיכנס איתה כשותף לעסק התכשיטים החדש שלה. השותפות עם ישראל, כנראה, הובילה לכמה שינויים בליין התכשיטים - וכך גם הגיע שינוי השם. יממה לפני אירוע ההשקה שיתקיים מחר (ה') ביפו, נודע לנו כי מותג התכשיטים של השניים יקרא "MAG". סורי, ישראל אוגלבו, זה לא אישי.

המותג החדש של מגי טביבי
תתחדשי. הלוגו החדש של מגי | צילום: פרטי

מסוכנות אלינור שחר, המייצגת את מגי טביבי, נמסר בתגובה:

"אנו שמחים לגלות כי קולקציית התכשיטים "MAG" של מגי מעוררת עניין ושיח. מחר (ה') אנו נשיק לראשונה את המותג אשר פותח ועוצב במו ידיה ועל כן היה ברור מעל כל ספק כי הוא חייב לשאת את שמה בלבד. הופתענו לגלות כמה אהבה ופרגון מגי מקבלת בימים אלו והיא נרגשת להשיק סנונית ראשונה מפרי היצירה שלה".

View this post on Instagram

A man must be big enough to admit his mistakes, smart enough to profit from them, and strong enough to correct them. #shabatshalom

A post shared by ISRAEL OR ישראל אור (@israel.or) on