שלושה חודשים אחרי שחשפה לעולם את מחלת הסרטן שלה בפוסט מרגש ממיטת הטיפולים בבית החולים, מירית הררי, אשתו של שדר הרדיו דידי הררי, פרסמה אמש פוסט חדש והרבה יותר משמח.

"יום ראשון בבוקר, אני עוד במיטה והטלפון מצלצל", כותבת הררי, "הפרופסור שלי על הקו, הוא איש בשורות. 'היי מירית מה שלומך הוא שואל', ואני עונה 'נפלא כולי בהתרגשות', שמה את הטלפון על רמקול וקוראת לדידי מהחשש שמרוב התרגשות לא אקלוט מה הוא אומר. אז ככה!! אין התפשטות, הגרורה בכבד קטנה ומראה שהיא לא פעילה.דרכי המרה התרחבו ( סימן טוב ללבלב). במילים אחרות, הכימו עבד, התפילות של כולם נענו, השמחה האופטימיות עבדו, הכאן ועכשיו והאמונה שמה שצריך להיות יהיה!!!! השחרור מהפחד, כל אלה יחד כנראה עושים את העבודה.

המליצו לי על פורומים ורבנים וחולי סרטן שהבריאו וצמחים שונים מכל העולם וטיפולים מכל מיני סוגים ואני עקשנית שכמוני, סרבתי!!! סמכתי על בורא עולם וסמכתי על עצמי שביחד אנחנו יכולים יחד, שחררתי ומצד שני האמנתי. 
זה רק שלב אחד בדרך שהיא עוד ארוכה...אבל, היום המשפחה שלי ואני התעוררנו לבשורות טובות. מאחלת לכולם שבוע טוב של בשורות טובות והמון אהבה כמו שאתם נותנים כאן. אוהבת את כולם, מירית"

 כזכור, הררי (52), החליטה לשתף בדבר מחלתה ודרך ההתמודדות שלה איתה כאשר העלתה פוסט ארוך ברשתות החברתיות.

חודש ספטמבר אובחנתי עם סרטן בלבלב", כתבה אז, "לפני כחודש, הניתוח המורכב להסרת הגידול הופסק באמצע עם גילוי גרורה בכבד. אני מסרבת לדעת באיזה שלב אני, לא מעוניינת לשמוע אלו תופעות לוואי עוד צפויות להיות, מתעלמת מהסטטיסטיקה ולא, אני ממש לא חיה בהכחשה אלא בהחלט יודעת מה המשמעות של המחלה הזו. ואחרי כל זה, אני רוצה לומר לכל מי שקורא אותי - הסרטן זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי"

מאז, היא מלווה ותומכת בחולים רבים ומנסה לעודד ולחזק אותם לאורך תהליך הטיפולים הקשה שהם עוברים, בתקווה שבסוף התהליך תהיה בשורה דומה לזאת שקיבלה אתמול.