עד לא מזמן קארין קליינברג הופיעה תכופות על מסכי הטלוויזיה שלנו כשהשתתפה בעונה השביעית של "המירוץ למיליוןעם בן זוגה, אריאל, והשניים אף הגיעו עד לגמר הגדול, בו לבסוף זכו צמד הדוגמניות, טיה ופיי.   

אך החיוך שכל כך התרגלנו לראות נעלם בשעות האחרונות, שכן בעקבות המצב הביטחוני ומתקפת הטילים של הג'יהאד האיסלמי על אזור הדרום וגוש דן, אירוע החתונה של אחיה, שהיה עתיד להתקיים הערב (ג') בנתיבות, בוטל.

אחיה של קארין התעורר הבוקר לא רק לצלילי אזעקות אל גם לחדשות כי האולם שהזמינו בוטל - וכתוצאה מכך האירוע לא יוכל להתקיים כמתוכנן. בעקבות הסיטואציה המורכבת, שיתפה קליינברג פוסט בעמוד האינסטגרם שלה, לו מעל ל-50 אלף עוקבים, ובו ביקשה את עזרתם.

View this post on Instagram

אני זקוקה לעזרה שלכם!!! לא ניתן למצב הביטחוני לבטל לנו את החתונה !!! מכירים אולם שיכול להכיל 800-1000 איש ? שתפו. תפיצו. בואו נראה אהבה לזוג הצעיר וניתן להם לשמוח ❤ לראות את אח שלך הבכור בוכה זה שובר את הלב - בבקשה תעשו הכל לעזור לו!!!

A post shared by קארין קליינברג (@karin_kleinberg1) on

"מכירים אולם במרכז שיכול להכיל בין 800 ל-1,000 אנשים?", המשיכה קארין, "שתפו, הפיצו ובואו נראה אהבה לזוג הצעיר וניתן להם לשמוח. לראות את אח שלך הבכור בוכה זה שובר את הלב. בבקשה, תעשו הכל כדי לעזור לו". 

על אף שלל ההודעות והצעות העזרה שקיבלה, לפני דקות אחדות סיפרה קליינברג כי השניים החליטו לבסוף לבטל את החתונה. "עם ישראל היקר! לצערי הרב, החתן (אחי) והכלה החליטו לא לקיים את האירוע, מכיוון שהמוזמנים מפחדים לצאת מהבתים וזה לא כמו שהם חלמו. אז תודה ענקית לכם על כל השיתוף והאהבה! מעריכה בטירוף ושנזכה בע"ה לימים שקטים יותר".

View this post on Instagram

שבוע טוב ומבורך #בעלישלי❤ #אהבתחיי #אושר

A post shared by קארין קליינברג (@karin_kleinberg1) on