זאת כבר תקופה שאביבית בר זוהר מציגה שינוי משמעותי באורח חייה, שמתבטא בין היתר בלבוש צנוע יותר והמעטת התמונות הפרובוקטיביות שהייתה נוהגת להעלות בשנים האחרונות.

פייר? לנו זה לא משנה, אנחנו אוהבים אותה כך או כך, אך נראה שיש אנשים שלא מרוצים לגמרי מה"אאוטפיטים" שהיא בוחרת למדור "הלוק היומי", והחליטו להגיב בהתאם. ובהתאם אנחנו מתכוונים לטוקבקבים פוגעניים, כמובן.

הבוקר יצאה הכוכבת לאימון ולשם כך בחרה בטופ רגיל לגמרי וטייץ - מראה לגיטימי לגמרי, אותו נוהגות ללבוש לא מעט נשים כשהן יוצאות לעשות כושר. אממה, אנשים החליטו שהם לא מקבלים את ה"טרנספורמציה" והחלו להציף אותה בהודעות.

View this post on Instagram

חברים יקרים, ההצבעה נפתחת כל יום מחדש החל מהשעה 21:00 !! זה הזמן שלנו להראות לה שצבא שלם של נשים וגברים עומד מאחוריה בגאווה ! לינק להצבעות בביו ובסטורי⏪ #האחהגדול #bigbrother

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on

"'אביבית, אל תחזרי ללוק החושפני', 'אביבית, יפה לך צנוע' - נכון, אבל זה לוק של אימון!", בר זוהר מסבירה. "אני לא יוצאת ככה לרחוב, וחוץ מזה - יש לי גם נשמה, ואני אגלה לכם סוד? אני אותה אביבית גם ככה [עם לבוש צנוע] וגם כשאני סגורה [עם לבוש חשוף]. יש לי אותו יופי, אותו חיוך, אותה שמחת חיים, אותה נשמה. תלמדו לראות קצת מעבר ולא לשפוט".

למרבה הצער, התגובות הרעות המשיכו להגיע, מה שהוביל את בר זוהר להמשיך לעוד פוסט זועם. "משום מה, במדינת ישראל קשה לראות קצת חזה, קצת טוסיק בחוץ. ישר זה הופך כל בחורה לזולה, לטראש וללא ראויה! למה? אני אותה אביבית, כך או כך את אותה בחורה בנשמה שלך וזה לא חשוב מה את לובשת! אז היום קיבלתי תגובות בעייתיות של 'איך את מתלבשת?!', כשהחטא היחיד שלי הוא שהתלבשתי לאימון בסך הכל.

View this post on Instagram

משום מה במדינת ישראל קשה לקבל קצת חזה קצת טוסיק בחוץ ישר זה הופך כל בחורה לזולה , לטראש , וללא ראויה!!! למה !? למה ?!! אני אותה אביבית כך או כך את אותה בחורה בנשמה שלך וזה לא חשוב מה את לובשת !!! אז היום קיבלתי תגובות בעייתיות של איך אני מתלבשת ???? שהחטא היחידי שלי הוא שהתלבשתי לאימון בסך הכל ,,, מדינת ישראל אני אותה אביבית , אותה בחורה , אותה נשמה עם אותו אופי גם ככה וגם ככה .. ודרך אגב לא זכור לי שאתן הולכות עם מעיל ושכפץ לאימון .. מה לעשות שיש לי חזה גדול !!!! מקווה שתלמדו לקבל את האחר בגלל היותו מי שהוא ולא בגלל הבגדים שעל גופו נקודה למחשבה ו לחשבון נפש ... ועדיין אוהבת אותכם מדינת ישראל היפה והטובה ... יום מבורך מלא באנרגיות לכולנו

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on

"מדינת ישראל, אני אותה אביבית, אותה בחורה עם אותה נשמה ואותו אופי - גם ככה וגם ככה. ודרך אגב, לא זכור לי שאתן הולכות עם מעיל ושכפ"צ לאימון. מה לעשות שיש לי חזה גדול? מקווה שתלמדו לקבל את האחר בגלל היותו מי שהוא ולא בגלל הבגדים שעל גופו. נקודה למחשבה ולחשבון נפש".

חלק מהגולשים ניסו להסביר את עצמם: "זה כי את הרבה יותר מתוקה כשאת פחות חשופה. הלב פונה ופנוי לאישיות המקסימה שלך. כשאת חשופה - העיניים נוחתות על החלקים החשופים, וחבל. אנחנו רוצות את האישיות שלך, בלי הסחות דעת. תחשבי על זה. וגם לא כולם יודעים להתמודד עם איברים חשופים, כי מטבע האדם הוא צנוע. עוד מימי אדם וחווה. ואת כיום כבר אישיות ציבורית ומודל לחיקוי, ואת נאהבת, גם בגלל השינוי בעניין הצניעות".

מנגד, היו מי שבחרו לחזק את בר זוהר לגמרי: "ברוך השם אנחנו חיים במדינה דמוקרטית! תלבשי ותעשי מה שבא לך, מה שעושה לך טוב. אנשים ידברו בכל מצב - בין אם זה שכפ"צ, ובין אם זה חזיית ספורט. בסופו של יום מי שישן במיטה שלך - זו את. מי שקם בבוקר - זו את...את בן אדם נפלא, אביבית - מבפנים ומבחוץ, ואת רשאית לעשות כל מה שעולה על רוחך על מנת לאהוב את את עצמך ולהיות שלמה עם עצמך. תמשיכי לאהוב ולהיות נפלא כמו שרק את יודעת".

אביבית בר זוהר בפגישה עם רועי קאשי
בלוק השמרני. בר זוהר | צילום: פול סגל