בזמן שאליאב אוזן מתעסק עם עורכי דין ובוחר מחדש צוות של מנהלים ואנשי מקצוע עבור הקליניקה לרפואה האסתטית שפתח בעבר עם פרודתו הטרייה, דנית גרינברג, נראה שהיא בכלל המשיכה הלאה ויותר מזה - נותנת פייט.

כזכור, לפני ימים אחדים חשפה גרינברג בפוסט קשה בעמוד האינסטגרם שלה כי אליאב הוציא באישון לילה את כל המכשירים מהעסק שלהם - מה שאילץ אותה להודיע על סגירה זמנית של המקום. אוזן, מצדו, הגיב בפוסט קשה לא פחות ובו האשים אותה בניהול קלוקל שגרם לו לעשות את מה שעשה.

View this post on Instagram

לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה! ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי- הקליניקה, הבייבי שלי. אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם. אני מודיעה כאן מכיוון שאין לי דרך להגיע לכל אחד מכם באופן אישי- הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים- ראו אותו כמבוטל. נשתדל לענות לכל פניותיכם במספר הרגיל 0547171711 *חשוב לי להבהיר כי ההודעה על כך הגיעה מכאן מכיוון שאין גישה כרגע למחשבים ולטלפונים הפרטיים של הלקוחות תודה על ההבנה וסליחה מראש

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

אתמול כבר סיפרנו לכם כי הקליניקה נפתחה מחדש על ידי אליאב, והפעם כשדנית לא בתמונה. בסביבתם של השניים מעידים כי הם נמצאים בהליך משפטי לא נעים על עתידו של העסק וחלוקתו ביניהם, כשכל אחד מהצדדים מאמין כי הוא שייך לו ולכן אינם מצליחים להגיע לעמק השווה.

לדברי מקורבים, עומק הסכסוך ביניהם הביא את גרינברג להבין כי היא אינה מעוניינת לשוב לעסק המשותף שלהם, ושגם אם דברים יסתדרו - הם כבר "מהולים" באנרגיה רעה. כך שלדבריהם, היא משקיעה את ימיה האחרונים בבירורים על רכישת מכשירים, השכרת מקומות, בחירת צוות ושאר דברים, שמבהירים דבר אחד: היא מתכוונת לפתוח עסק זהה לקליניקה הקודמת שלהם, שיציע את אותם השירותים - אך הפעם בבעלותה. ההליך המשפטי בן השניים ימשיך כמובן להתנהל במקביל.

 גרינברג?

"אין תגובה".