כשמונה ימים לאחר שהפך לאב בפעם הראשונה בחייו, כוכב הרשת ויוצא "הישרדות VIP" הטרי, מישל טרוני, ערך טקס ברית מרגש ואינטימי לבנו הבכור בנוכחות מספר מצומצם של אנשים, שגם זכו לגלות לפני כולם את שמו.

כזכור, טרוני (35) הביא לעולם ילד בהורות משותפת עם החברה הכי טובה שלו, רותם ברגמן, וכיאה לזוג ההורים המגניבים שהביאו אותו לעולם, הקטנצ'יק זכה לשם לא רגיל - ריו ברגמן טרוני.

View this post on Instagram

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

אם השם מוכר לכם, זה כי הוא זהה לזה שבחרה מור סילבר לבנה הטרי, שנולד לפני כשלושה חודשים, וגם לזה של דמות אהובה במיוחד מ"בית הנייר". אך מתברר כי הסיבה לשם הנבחר אחרת לחלוטין, ויותר מכל - מרגשת.

רגע אחרי הברית, פירסם טרוני פוסט ובו שיתף את 166 אלף עוקביו בבשורות: "מזל טוב לתינוק הגיבור שלנו. היום הוא עבר ברית מילה כמו גבר גבר, לא בכה, הוא לא היה צריך כי היה לו אותי שם. אני בכיתי בשבילו כאילו חתכו לי.

View this post on Instagram

שמו של הגבר החדש בתמונה הוא ריו. מזל טוב לתינוק הגיבור שלנו, היום הוא עבר ברית מילה כמו גבר גבר, לא בכה, הוא לא היה צריך כי היה לו אותי שם.. אני בכיתי בשבילו כאילו חתכו לי. את השם בחרה האימא רותם שהיא ברזילאית שנולדה בריו דה ז׳נרו והפירוש שלו בפורטוגזית זה נהר, אז אם כבר נהר אני כמובן אזרום. נתתי את כל הכבוד שבעולם לבחירת השם לאישה שסחבה וסבלה תשעה חודשים את הילד שלנו בבטנה.. האמת שזה שם פצצצצצה ככה שלא היה לי קשה לזרום איתה. ריו ברגמן טרוני אמן תגדל להיות גבר אמיתי בעל חמלה וערכים גבוהים ותהיה לעזר לכל מי שיצטרך אותך, אימא, אבא והמשפחות שלנו יגדלו אותך הכי טוב שרק אפשר.

A post shared by ⠀⠀⠀⠀M I S H E L T A R O N I (@mishel_taroni) on

"את השם בחרה האמא רותם, שהיא ברזילאית שנולדה בריו דה ז'נרו, והפירוש שלו בפורטוגזית זה נהר, אז אם כבר נהר - אני כמובן אזרום. נתתי את כל הכבוד שבעולם לבחירת השם לאישה שסחבה וסבלה תשעה חודשים את הילד שלנו בבטנה. האמת שזה שם פצצה, ככה שלא היה לי קשה לזרום איתה.

"ריו ברגמן טרוני, אמן תגדל להיות גבר אמיתי, בעל חמלה וערכים גבוהים ותהיה לעזר לכל מי שיצטרך אותך. אימא, אבא והמשפחות שלנו יגדלו אותך הכי טוב שרק אפשר".

_OBJ