אם חשבנו שהסכסוך בין ליהיא ונעמה לשמחה גואטה זה הסכסוך הכי מעניין שקרה בתולדות העונה האחרונה של "הישרדות VIP", אז היקום תמיד מוכיח לנו שתמיד אפשר להיות מופתעים. בשקט בשקט, וכמעט מתחת לרדאר, הסכסוך האמיתי והדרמטי יותר היה בין שני הפיינליסטים, נעמה קסרי וג'ובאני רוסו.

זמן קצר אחרי שחזרו מהרפתקאת "הישרדות" ארצה, רוסו התרחק מכל החבורה מבחירה. הוא לא היה חלק מהצפיות המשותפות בפרקים, לא הגיע לאירועים מתוקשרים ולא לקח כמעט חלק בחגיגות של מתמודדי העונה שהגיעו עם שידור התכנית.

ג'ובאני רוסו, מאיה פישל (צילום: instagram)
התרחק מכולם והבריז לנעמה. רוסו | צילום: instagram

הריחוק של רוסו גרם להרמת גבה בקרב המתמודדים, אבל זה לא מה שגרם לסכסוך עם קסרי. הסכסוך בין השניים קרה לאחר שנעמה, כך מקורבים מספרים, קבעה איתו להפתיע את בנה רועי וחבריו שמעריצים אותו בשל היותו שחקן כדורגל מפורסם. רוסו הבטיח שיבוא, אך בפועל הבריז.

לאחר ההברזה של רוסו, השניים קבעו מועד חדש. רוסו התנצל על ההברזה והבטיח שוב שיגיע, אך למרות זאת - הוא הבריז גם בפעם השניה. קסרי, לבסוף, הבינה שהוא לא מתכוון לעשות את הדבר הזה למענה והשניים הסתכסכו.

נעמה קסרי (צילום: מתוך האינסטגרם של נעמה קסרי, instagram)
לנו אין אומץ להבריז לך, רק אומרים. קסרי | צילום: מתוך האינסטגרם של נעמה קסרי, instagram

אחרי חודשים ארוכים של ריחוק, המפגש בין השניים בגמר התכנית הוליד שיחה. הזמן עבר והרוחות נרגעו והשניים הבהירו את הנושא. אמנם כרגע הם לא חברים טובים, אך אין ביניהם משקעים.

קסרי, נפגעת?

"הוא התנצל ויאללה, זה מאחוריי".