יום לא צפוי עבר אתמול (ב') על ליהיא גרינר, שפתחה את הבוקר בזמן איכות עם אחייניתה בבוקר שאחרי גמר "הישרדות VIP" וסיימה אותו בהתכתשות עם שוטר תנועה, שנתן לה דו"ח על סך 1,000 שקלים בטענה שהשתמשה בטלפון בעת נהיגה.

העניינים הסתבכו כשפירסמה סדרת סרטונים לסטוריז שלה, ובהם היא נראית מקללת את השוטר ומכנה אותו "שוטר תימני קטן שנראה כמו התחת שלי". הכוכבת, שהבינה כי עשתה טעות, מחקה אותם כעבור דקות ספורות אך זה היה מאוחר מדי - הם הפכו לוויראליים תוך זמן קצר ויצרו סערה ברשת.

מאז גרינר הספיקה להתנצל, והסבירה כי אפילו בן זוגה תימני, אך אז נתקלה בפוסט קשה שפירסם עליה נתי שדה - משתתף העונה הקודמת של "הישרדות: איי פאלאוון": "ראיתי את הסטורי של ליהיא לגבי ה'תימני מסריח שדומה לתחת שלי', וזה הזכיר לי שפעם, מזמן מזמן, בעקבות מותם של הגדולים - אריק אינשטיין, ספי ריבלין ודידי מנוסי - השתרש איזה נוהל שלפני הלוויה עוברים על ארונם. ארון אחד הוצב בבית הבימה, השני הוצב בבית הקאמרי והשלישי הוצב בבית העיתונאים, ואני לתומי שאלתי אז... מעניין באיזה בית זונות ישימו את ליהיא גרינר כשהיא תמות... נכון מאוד להיום! פח אשפה מהלך!".

נתי שדה וליהיא גרינר- הסכסוך, יולי 2019 (צילום: מתוך סטורי)
"אדם פשוט מזעזע". גרינר נגד שדה | צילום: מתוך סטורי

גרינר שיתפה את הפוסט של שדה וכתבה לצידו, "זה אדם פשוט מזעזע! בעלי תמני יא'דפוק!", וכשהבינה כי מדובר בבחור שבעצמו התמודד ב"הישרדות" לפני כשנתיים, שיתפה את הפרופיל שלו וכתבה, "אומייגאד, הוא עוד היה בהישרדות ב-2017! זה כל מה שיש לו להיות גאה בפרופיל שלו. הנה נשמה, קיבלת עוד כמה דקות תהילה".

נתי שדה וליהיא גרינר- הסכסוך, יולי 2019 (צילום: מתוך סטורי)
רגע הגילוי. גרינר נגד שדה | צילום: מתוך סטורי

עם זאת, הכוכבת המשיכה הבוקר (ג') בסבב ההתנצלויות שלה, כשהתארחה ב"תכנית הבוקר עם ניב רסקין", שם ביקשה להסביר שוב את מה שקרה. "פאדיחות. זה בהמתי, זה דוחה. כשאני נסערת אני משתגעת וישר פונה לסטורי ומשתפת. זו מחלה. אחרי חמש דקות אמרתי, 'יואו, איזו בהמה אני' וישר הורדתי את זה. מישהו תפס את זה מאוד מהר והפיץ את זה". 

גרינר שיחזרה את אותו הרגע שהוביל להתפרצות שלה: "נהגתי באוטו, אני עם האחיינית שלי, יום אחרי גמר 'הישרדות', הכי פאן. הפקק לא זז, והשוטר באופנוע עומד בצד ומסתכל לתוך הרכב. הוא ראה שאני מחזיקה את הטלפון ביד, הראתי לו שהמסך שחור. הוא לא נתן לי לדבר, לא הקשיב לי. הייתי נחמדה אליו בהתחלה, אמרתי לו 'אתה צודק, אני מצטערת, אבל לא הייתי בטלפון', אבל הוא לא הקשיב. צריך להיות קצת אנושי, לא ישר לזרוק אלף שקל".

מה גרם לך להתפרץ עליו בצורה כזאת ולתעד את זה?

"אני בהיריון, ואל תגידו שזה לא תירוץ. אני משוגעת. אני מאוד מתנצלת, זה מזעזע. אני שונאת את הפה שלי לפעמים".

ההערה הגזענית שהשמעת על תימנים הפריעה מאוד לאנשים.

"נראה לי שהוא לא היה תימני, אבל אני מרשה לעצמי להגיד 'תימני קטן' כי בעלי תימני, יש לי תימני בבטן, זה גם ההומור שלי, הטריפוליטאית שבי יצאה החוצה. זה בדיחות, אני מצטערת".