ביומיום, אירית רחמים משדרת ביטחון מלא, חוזק של אישה עצמאית שהפכה למפיקת האירועים של הסלבס, אך מתברר כי הרחק מהפלאשים והאירועים המתוקשרים היא מתמודדת עם לא מעט כאב.

 

במהלך צילומי "גולסטארית", שתעלה לשידור בתחילת נובמבר (ב-HOT REAL ו-HOT VOD), חל יום הולדתה של רחמים, ולרגל המאורע החליטו כל חברותיה לקבוצה לחגוג לה ולשיר לה שירים - מה שהביא אותה לידי דמעות.

לעיני המצלמות, היא פרצה בבכי וסיפרה על התחושות שהציפו אותה כילדה מאומצת שננטשה בבית יתומים בברזיל ואומצה על ידי זוג ישראלים בהיותה בת חצי שנה. "בן אדם שלא מתייאש ויוצר עבורו שמחה, שהיה אמור להיות הכי עצוב. אף אחד לא יכול להבין אותי. כשנולדתי זרקו אותי בברזיל - לא היו לי הורים, לא אבא ולא אמא, וזכיתי להיות ילדה מאומצת, אבל לדאבוני הם נפטרו בגיל מוקדם".

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim (@iritrahamim) on

בבכי קורע לב ממשיכה רחמים לספר לחברותיה לקבוצה: "כשהאורות בבתים של השכנים שלי היו דולקים ואני הייתי יושבת בחגים לבד בלי אור דולק, הייתי עצובה. לא היו לי חגים, לא היה לי עם מי לעשות חגים, לא הייתה לי משפחה, לא היה לי איפה לעשות שבתות".

כשנשאלה אם לא סיקרן אותה לדעת מי ילדה אותה, ענתה, "איזה לא סיקרן? מישהו לא רוצה לדעת את השורשים שלו? מי זו האמא? למה היא שלחה אותי? יש מישהו שלא חסרים לו אבא ואמא? בטח שחסר. רציתי לצעוד לחופה עם אמא, רציתי בלידה שתהיה איתי אמא, אבל לא חיפשתי, כי בשבילי ההורים המאמצים הם ההורים שלי. אני לא מסוגלת ללכת ולבגוד בהם. חלום שלי שההורים שלי יחפשו אותי ולא אני אלך לחפש אותם. את יודעת מה זה הקונפליקט הזה? לא להיות נאמנה להורים המאמצים שלי?".

אירית המשיכה, "אמרתי לעצמי שאצלי לא יהיה אור דולק, שאני לא אשמח, שאני לא אצרח משמחה, אני אצרח ואשמח כנגד כל הסיכויים ויצאתי לרקוד בשביל הפרנסה ובשביל שהקהל יאהב אותי. להוכיח לכולם שאני לא אהיה ברחובות ולא אהיה במקום נמוך וככה רכשתי אהדה".

_OBJ