יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, נמצא תחת לא מעט לחץ בימים האחרונים עם הניסיונות להקמת ממשלת מיעוט בראשותו של בני גנץ, אך ליברמן צריך להתמודד גם עם החברה הטובה מהעבר, ניקול ראידמן, שכרגיל לא חוסכת בדעתה ואומרת את כל מה שהיא חושבת.

ליברמן, כידוע, נכנס לאחרונה ל"רשימה השחורה" של המעושרת במיל', ורק לפני כשעה קיבלנו תזכורת נוספת לפער שנוצר בין השניים, כשראידמן פירסמה סטורי לעמוד האינסטגרם שלה - שיתוף של אחת מעוקבותיה, שכינתה אותו "בוגד", לצד הכיתוב "פלסטין ביתנו".

ניקול ראידמן  נגד ליברמן
הסטורי ששיתפה ראידמן בו קראו לליברמן "בוגד" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ניקול ראידמן

הדברים מגיעים ככל הנראה בעקבות הפירסום האחרון של דפנה ליאל, שחשפה את סעיפי ההסכם בין צוותי המשא ומתן של גנץ וליברמן, שכולל יישום מלא של מתווה הכותל, חוק ברית הזוגיות לפיו כל זוג יוכל להתחתן על פי השקפת עולמו, חוק הגיוס במתכונתו המקורית, ביטול חוק המרכולים ותחבורה ציבורית בשבת.

כאמור, זו רחוקה מלהיות ההתבטאות הראשונה שלה בנושא. ביום שבת שיתפה ראידמן סטורי נוסף, ובו צילום מסך מתוך כתבה על כך שליברמן מוכן להצטרף לממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת. "זו בגידה במדינה! אביגדור, ממך לא ציפיתי. מכרת את נשמתך לשטן. ראיתי הכל בחיים, לא מופתעת מכלום, אבל זה מעבר לכל דמיון פרוע. מי היה מאמין שזה האדם שהיה בן בית שלי למעלה מעשור? אתה פשוט שקרן!", כתבה.

גם בסרט הדוקו ששודר לאחרונה בקשת 12, בו חשפה ראידמן את החיים אחרי הפרידה מבן זוגה, מיכאל צ'רנוי, היא הביעה את דעתה בשידור על אביגדור והצליחה לעורר לא מעט עניין סביב העקיצות שאמרה בשידור.

 

ניקול ראידמן
צ'או בייבי. ראידמן | צילום: אינסטגרם - ניקול ראידמן