בשנת 2016 נודע כי סגן ראש עיריית הוד השרון, יואב רוזן, התלונן נגד רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, בשל איומים על הכביש.

"זה היה יום שישי בצהריים, אני עומד ברמזור ושומע מאחורי צפצוף של רכב", סיפר יואב רוזן בתכנית "הכל אישי" עם חיים אתגר, "אני רואה במראה שאותו רכב שצפציף מנסה לעקוף אותי מצד ימין וצד שמאל וחוסם אותי". "הוא בעיקר קילל, צעק כמה פעמים, לפחות חמש פעמים וקילל את הבת שלי", הוסיף רוזן.

בשידור הכתבה הגיב רפאלי כי: "אני מכחיש כל קשר למקרה. רוזן נכשל פעמיים במערכת הבחירות, וייתכן שהוא מנסה לעשות הון פוליטי על חשבוני. ערכתי בדיקת פוליגרף שבה נמצאתי דובר אמת ואותה הצגתי למשטרה ולתקשורת".

רפי ודור רפאלי (צילום: פול סגל)
רפי ודור רפאלי, פברואר 2019 | צילום: פול סגל

בחודש יוני 2017 הוחלט ע"י משטרת ישראל להגיש כתב אישום נגד רפאלי והיום (א') נודע כי בית המשפט השלום בכפר סבא החליט להרשיע את אביה של הדוגמנית. "אני שמח מאוד שהצדק יצא לאור והוכח שכל הטענות שלי היו נכונות. אני לא מצטער לרגע שהתלוננתי נגדו למרות ששילמתי מחיר פוליטי כבד ולא נבחרתי למועצה בגלל שרפי ובני משפחתו השקיעו המון כסף ומאמצים כדי למנוע את בחירתי כנקמה על התלונה שהגשתי", מספר רוזן הבוקר בשיחה שערכנו עמו.

"רפי ובת זוגו השקיעו המון כסף כדי שלא אבחר למועצת העיר והם הצליחו בכך", הוסיף רוזן בתגובה להרשעה, "אני לא מצטער לרגע על הגשת התלונה, עשיתי את זאת כחובתי כנבחר ציבור. בית המשפט קבע מפורשות שאמרתי את האמת וקיבל את גרסתי". 

רפאלי, באמצעות עו"ד שרון נהרי, חשף במהלך המשפט מחדלים בחקירת המשטרה, אך השופט ציין בהכרעת הדין כי: "אין בזה כי למנוע את ביטול כתב האישום נגדו וכי גרסת האליבי שלו נמצאה כמופרכת".

מעו"ד שרון נהרי, המייצג את רפי רפאלי, נמסר בתגובה: "בית המשפט הרשיע את רפי רפאלי באיומים, אך ההרשעה היא כעין וכאפס לעומת הביקורת הקשה וכתב האישום שלמעשה נולד נגד המשטרה בעקבות הכרעת הדין. בית המשפט קבע שהמשטרה התנהגה ברשלנות והיו הבדלי חקירה שהמתלונן לא זיהה אותו ואי אפשר להתבסס על דברי המתלונן והדברים האלה, כולל העובדה שהוא קבע שיש התנכלות לרפי רפאלי, נותנים לנו מענה לכל התקופה שאנחנו זועקים כי המשטרה מתנכלת לרפי רפאלי, גם בצד ההרשעה אנחנו מסופקים מאוד מהביקורת נגד המשטרה".

יואב רוזן, הכל אישי (צילום: מתוך הכל אישי)
"שמח שהצדק יצא לאור". יואב רוזן | צילום: מתוך הכל אישי