ארבע שנים חלפו מאז מור ממן נבחרה להיות מלכת היופי של ישראל ובזמן הקצר שמאז הספיקה הדוגמנית לעבור לא מעט - מהתקרבותה לדת והפיכתה לשומרת שבת, דרך הנישואים ובקרוב גם הפיכתה לאם בפעם הראשונה בחייה.

אך נראה כי ב-2018 הנושא עדיין קרוב לליבה. לאחרונה נודע כי מארגני התחרות העולמית של טקס מלכת היופי ביטלו את שלב בגדי הים, ולצד כל אלה שבירכו על הצעד, גם המלכה במיל' צידדה בהחלטה הפמיניסטית כמו גם ה"צנועה".

"אני בעד", אמרה ממן, שעלתה לשידור בתכניתו של זוהר ישראל, "סוגרים שבוע" ברדיו דרום. "גם כי אני חושבת שזה לא מוסיף לכלום, וגם כי אני חושבת שסוף סוף ב-2018 הבינו שלא צריך לשפוט בחורות לפי זה. יש כל כך הרבה דברים אחרים".

שלום עליכם מלאכי השרת ,שבת שלום

A post shared by Mor Maman amsellem (@mor.maman3007) on

עוד סיפרה ממן על תחרות היופי העולמית בה לקחה חלק, כי היא זוכרת שלא היה הרבה תוכן. "היה מאוד שטחי - איך את נראית ואיך את הולכת עם עקבים, עם בגד ים. שלב בגדי הים מאוד משמעותי... זה היה מאוד מביך, אני זוכרת שבנות לא אכלו יומיים לפני זה והיו באקסטזה של לעשות ספורט. זה לא נעים שמישהו בא ושופט אותך על צורת הגוף שלך".

Coming soon  @studio_gili_algabi @moboswim @levieran88 @richbeachstyle @astaramsalemdesigner @pregnancyfitness @stylish_bump #pregnant #pregnantsituations #pregnancyvideo

A post shared by Mor Maman amsellem (@mor.maman3007) on

"אז אולי צריך לבטל בכלל את התחרות?", שאל אותה ישראל. "לא, זה נחמד", ענתה. "זה עניין תרבותי. אין שום דבר רע ביופי, יש דבר רע להתעסק רק במראה של הגוף, זה אאוט".

C'est pour toi mon mari ❤️

A post shared by Mor Maman amsellem (@mor.maman3007) on