חשבתם שזה נגמר באגם רודברג, נטע אלחימיסטר, או אפילו בכלה הבלתי נשכחת מגי אזרזר? תחשבו שוב, כי עונת החתונות עדיין הכי כאן, ועכשיו תורה של שיר אלמליח להרים אירוע לוהט, נוצץ ומסקרן במיוחד.

בשעות אלה נערכת חתונתם של הדוגמנית בת ה-29 ובן זוגה, איש העסקים מייקל זנזורי 34, שצעדו אל החופה ונשבעו זה לזו אמונים כדת וכדין אל מול קהל נרגש של מאות אורחים, ביניהם גם ליאור סושרד, רותם כהן, אמירה בוגלו ועידן עמדי.

אורח נוסף שגם לוקח בחתונה חלק משמעותי הוא הזמן עידן יניב, שהלחין שיר שכתבה שיר על סבתא שלה, שהלכה לעולמה בשנה האחרונה. כמו כן, הופק לזכרה קליפ מרגש במיוחד.

שיר אלמליח מתחתנת (צילום: עידן חסון)
צילום: עידן חסון

אם חשבתם ששיר תסתפק באאוטפיט אחד, אז כמובן שטעיתם בגדול - על השמלה המסורתית הופקד המעצב אלון ליבנה, ואילו על האאוטפיט השני, שמורכב מחליפה, הופקד הסטייליסט האישי של שיר, אייל אזרזר.

כזכור, אלמליח וזנזורי הכירו לפני פחות משנה, ומאז בהחלט היה ברור שהם בלתי נפרדים. חודשים ספורים לאחר היכרותם, זנזורי ניצל חופשה רומנטית באיי הבהאמאס כדי לשלוף טבעת ולהציע לשיר נישואים, והיא כמובן לא היססה לפני שאמרה לו כן. עבור אלמליח מדובר בנישואים שניים, לאחר שלפני כשלוש שנים השלימה את גירושיה משחקן הכדורגל אלרואי כהן. שיהיה פרק ב' מוצלח!

 

שיר אלמליח מתחתנת (צילום: עידן חסון)
צילום: עידן חסון

שיר אלמליח מתחתנת (צילום: עידן חסון)
צילום: עידן חסון