עדכון 29.5, 12:50: לאחר בדיקת הדברים עולה כי אופירה קיבלה הצעה לקחת חלק כמנחת במת הזנקת מצעד הגאווה שיתקיים בשבוע הבא בתל אביב. לאחר הפרסום כאן ב-mako סלבס אתמול, התקבלה על אסייג ביקורת רבה על בחירתה ומועמדותה נשקלת מחדש. עם זאת, עד כה לא קיבלה אסייג הודעת ביטול. כאמור, היא לא צפויה להנחות את הבמה המרכזית של אירועי הגאווה בתל אביב וזהות המנחה טרם נחשפה. 

*****

כל ההישגים והמחמאות שקיבלה אופירה אסייג עד היום מחווירים אל מול ההישג החדש שלה, שנחתם ונסגר בימים אלו: מגישת הטלוויזיה נבחרה על ידי הקהילה הגאה להיות זו שתנחה את מצעד הגאווה השנתי, שיתקיים בעוד כשבועיים.

כידוע, מדובר באירוע המרכזי והגדול ביותר של הקהילה הלהט"בית, אליו נערכים מראש בתל אביב חודשים ארוכים, עם המצעד המסורתי השנתי לצד מסיבות מדוברות ומושקעות.

השנה החליטו בכירי הקהילה כי מי שהכי מתאימה לככב באירוע, שכולו נועד לעודד אהבה, קבלה וסובלנות, היא לא אחרת מאסייג.

My sunshine

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

עם לקיחת התפקיד המכובד, אופירה בעצם תמשיך את דרכן של כוכבות כמו בר רפאלי וקורין גדעון, שהנחו את המצעד בשנים האחרונות. לדברי מקורבים, היא קבלה את ההצעה ובתום משא ומתן בין הצדדים - נחתם החוזה והיא ענתה בחיוב.

כמו בכל שנה, מיטב הזמרים עולים על במות מצעד הגאווה עם להיטים שנכתבו במיוחד עבור היום הזה וכדי לקדם את קבלתם של חברי הקהילה, כמו גם את הרצון שיקבלו זכויות שוות ככלל האזרחים. איך אומרים החברים? גוש, תרימי!

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on