חשבתם שעונת החתונות נגמרה? אנחנו במקומכם לא היינו ממהרים להכניס את פנקס הצ'קים בחזרה למגירת התחתונים (או איפה שאתם שומרים אותו, לא שופטים). 

בעוד קצת פחות מחודש תתקיים אחת מהחתונות הכי מצופות של תעשיית הבידור הישראלית, במהלכה אדל בספלוב ובן זוגה, מאצ' עבד, יינשאו זה לזו בטקס מרגש לעיני 700 מבני משפחתם וחבריהם. 

הזמנה לחתונה של אדל בספלוב​
מוכנים לזה? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב

כעת נחשפת לראשונה ההזמנה לאירוע הנוצץ, שתתקיים ביום ה', ה-20 בדצמבר, במלון הילטון היוקרתי בתל אביב. מי שפירסמה אותה היא בספלוב עצמה, שחסכה לנו את הסקרנות והעלתה צילום שלה לעמוד האינסטגרם שלה.

אם תאריך החתונה מצלצל לכם מוכר, זה כי כמו שכבר סיפרנו לכם - זהו ממש אותו היום בו מתחתן עוד פאוור קאפל - אילנית לוי ואלירז שדה, שאחרי לא מעט שנים החליטו לקחת את הזוגיות שלהם צעד אחד קדימה (הישר לחופה). 

הזמנה לחתונה של אדל בספלוב​
עוד קצת וזה מגיע | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אדל בספלוב

פרט מעניין נוסף שעלה מההזמנה הוא קוד הלבוש לאורחים - "Black Tie" - לבוש פורמלי, שכולל טוקסידו שחור, עניבה וחפתים לגברים, ושמלות ארוכות יוקרתיות לנשים. האם זאת אכן הייתה כוונת המשוררת? כנראה שנגלה באירוע עצמו.

View this post on Instagram

אוהב אותך וגאה בך יותר מתמיד ❤️

A post shared by Mach Abed (@mach_abed19) on

כזכור, החתונה של בספלוב ועבד הייתה אמורה להתקיים רק בעוד כחצי שנה, מאי 2019, כחלק מאירוע גרנדיוזי שכולל הטסת 300 אורחים לשלושה ימים בטורקיה, שם יחגגו את אהבתם, אך זה ירד מהפרק - ואנחנו כבר מתקרבים בצעדי ענק לחתונתם של השניים בארץ הקודש, בה עומר אדם נבחר להרים את האורחים. נפגש?

_OBJ