ביום יום הם רגילים להיות בפרונט - לעשות איפור-שיער, ללבוש את מיטב הבגדים ולזרוח מול המצלמות, אך כעת הגיע תורם של בני משפחתם לככב בענק.

השבוע לא מעט ילדי (או אחיי) הסלבס החליטו לנצל את החופש הגדול קצת אחרת, ובזמן שחבריהם לכיתה בילו בקייטנת ספורט ונופש - הם הרגישו איך זה להפוך לכוכב ליום.

הראשונה מביניהם היא כמובן בתה של האישה המדוברת ביותר בתקופה האחרונה (שנייה אולי רק לעדן פינס) - אופירה אסייג. כזכור, רק לפני כשבוע סיפרנו לכם כי אמילי מנקין בת התשע נבחרה להוביל את קמפיין האופנה החדש של "הוניגמן קידס", וכבר אנחנו זוכים להצצה ראשונה. 

קמפיין אופנה (צילום: יורי סימונוביץ)
עושה לה טאץ' אפים אחרונים. אופירה ואמילי | צילום: יורי סימונוביץ

מנקין כמובן לא התייצבה לבד על הסט, אלא הגיעה לצד אמא, שכבר מנוסה בדבר או שניים ודאגה שהכל יילך כמתוכנן, רגע לפני שהקטנטונת תהפוך לדוגמנית מן המניין.

והיא לא לבד - במקביל התקיימו צילומים נוספים בכיכובם של ילדים מיוחסים ופוטוגניים לא פחות עבור הקמפיין החדש של רשת אופנת הילדים "קיווי". 

קמפיין אופנה (צילום: בתיה בשיר)
יורש העצר הבא של משפחת מצ'טנר? | צילום: בתיה בשיר

למקום הגיעו אלכס מצ'טנר (11), אחיה של הדוגמנית המצליחה סופיה מצ'טנר; צוק נאמן (13), אחיה של השחקנית ריף נאמן; וטליה (8.5) וסתיו (11), ילדיו של סוכן הדוגמניות רוברטו בן שושן. 

קמפיין אופנה (צילום: בתיה בשיר)
אנחנו מרגישים שכן | צילום: בתיה בשיר

האם מדובר ביורשי העצר הבאים של עולם הדוגמנות? עוד מוקדם לקבוע, אבל אם דוגמאות כאלה מהבית - לא נתפלא אם יכבשו את איילון כבר בשנים הקרובות.

קמפיין אופנה (צילום: בתיה בשיר)
הדור הבא. ריף וצוק נאמן | צילום: בתיה בשיר
קמפיין אופנה (צילום: בתיה בשיר)
הרוברטו'ז | צילום: בתיה בשיר