רגע אחרי שחזרה מצילומי התכנית "הישרדות VIP", נעמה קסרי עידכנה באינסטגרם את כל עוקביה בעובדה שהיא נמצאת בתחילתו של הריון שלישי ומרגש עבורה ועבור בן זוגה, גל ארז ושני ילדיהם המשותפים.

הבוקר (ב') זה קרה כשקסרי (40) הגיעה לבית החולים איכילוב שבתל אביב וכעבור שעות ספורות ילדה בפעם השלישית בחייה, לאחר שעברה ניתוח קיסרי שתוכנן מראש. קסרי הביאה לעולם בת נוספת, אחות לדניאל בת ה-6 ולרועי בן ה-12.

View this post on Instagram

כשהחלטתי לצאת שוב להשרדות אמרו לי ״מה השתגעת?!״ יש לך רק מה להפסיד! אבל אני הרווחתי ובגדול. הרווחתי חברה לחיים! תודה אהובה על 39 ימים שלא נשכח לעולם, חלקנו את הצחוק, הבכי, האתגרים , המשימות, הגעגועים, הרעב והלישון כפיות... אני אוהבת אותך בכל ליבי. לא הייתי מצליחה לעשות את זה בלעדיך ❤ איך גיא אמר : שורד פגוע הוא שורד נוקם @lihisunshine @ohadkab

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

כאמור, קסרי חזרה בחודש אוקטובר האחרון מצילומים לעונה החדשה של "הישרדות VIP". זו הייתה הפעם השנייה שבה קסרי לקחה חלק בתכנית לאחר שזכתה בעונה הראשונה ששודרה בשנת 2008 - ושמה עלה לכותרות בחודשים האחרונים לא מעט בזכות הופעתה הטלוויזיונית המסקרנת.

View this post on Instagram

אולי יותר מכל חג, חג השבועות בכלל אמור להקרא: ״חג הנשיות החזקה״. אותו החג בו בכל בתי הכנסת קוראים לילה שלם את מגילת רות המואבייה, אחת משתי הנשים היחידות שהוקדשה להן מגילה. רות היא הגיבורה הראשית ויותר מכל ,מייצגת את חג הקציר - מה שזרעת בשנה שחלפה, תקצרי כעת. רות שבוחרת להשאיר את חייה מאחור וללכת אל הלא נודע, יחד עם החמות שלה נעמי, הסיפור שלה מהווה השראה לנשים שמחליטות לצאת לדרך חדשה, כנגד המוכר והידוע ולחפש את האמת שלהן. רות נחושה, מלאת תושייה, פורצת דרך, לא חוששת מעבודה קשה והיא חברת אמת. מגילת רות מפארת את העולם הנשי ומרוממת אותו ומציגה חיבור בין נשים עוצמתיות שהערכים שלהן בהקשר לתא המשפחתי והחברות תמיד לנגד עיניהן. הן לא נגררות אחרי אחרים, לוקחות אחריות על חייהן והכי חשוב - הן מאוד מודעות לעצמן ולכוח הנשי שלהן ויודעות להשתמש בו בחוכמה, בסבלנות, בצניעות ואמפטיה ביחסים ביניהן ועם כל מי שסביבן. קל להבין למה תמיד התחברתי לסיפור של רות, אבל השנה החיבור הוא הרבה יותר משמעותי וסימלי עבורי - אני בהריון בשנת ה-40 לחיי, בדיוק הגיל בו רות התעברה. אני מרגישה בשיא הנשיות שלי ומבינה שכל החיים עוד לפניי. עשיתי כל כך הרבה ויש עוד כל כך הרבה לעשות. ממש רגע לפני חג השבועות, המסמל ומפאר את החוסן הפנימי שיש בלב האישה, ורגע לפני שאני מביאה את פרי ביכוריי, בת הזקונים שלי לעולם אני כבר יודעת, שהכל קורה בזמן הנכון ואין משהו שאנחנו כנשים לא נוכל להתמודד אתו באומץ, החלטיות ואמונה שזורים ברוך, אמפטיה ועוצמה נשית. מאחלת לכן שתקצורנה את המיטב שזרעתן במהלך השנה בהרבה רינה ושמחה... מגיע לנו ושנזרע את מה שנרצה לשנים הבאות באומץ, בשאפתנות ובהחלטיות חג שבועות שמח! @litvin_arkadiy

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on