כמעט כמו הבנאים, גם משפחת איבגי הוכיחה במהלך השנים כי הכישרון עובר בגנים, כשדאנה איבגי המשיכה בדרכו של אב המשפחה, משה, וכבר בשלהי 1992, כשהייתה רק בת 10, שיחקה לצדו בסרט "מלאכים ברוח". 

 

כעת הגיע תורה של אחות נוספת להצטרף לאובססיה המשפחתית (או יותר נכון, אחות למחצה) - לילי בת ה-22. בעבר היא כבר הספיקה לשחק לצד אחותה בסרט "כלת הים" שיצא לפני כעשור, אך כעת היא עוברת רשמית לפרונט ורק בזכות עצמה. לדאנה וללילי אחות נוספת, אמצעית, בשם אלה, שגם היא התנסתה במשחק. 

לילי איבגי
ללכת בדרכו. איבגי הצעירה | צילום: Ori Chayun, יחסי ציבור

איבגי הצעירה, בעלת אחד מהלוקים היותר יפים ומיוחדים שראינו, לוהקה לתפקיד בסדרת הנוער המדוברת "פלמ"ח", סדרת דרמה יומית שתשודר בערוץ טין ניק לצופי yes ו-STINGTV, ותעסוק (כמתבקש) בתקופת הפלמ"ח וההעפלה.  

לילי איבגי
יופי שקשה לפספס | צילום: Ori Chayun, יחסי ציבור

כידוע, השנים האחרונות לא היו קלות עבור בני משפחת איבגי, לאחר שהשחקן הוותיק הואשם בעבירות מין, הטרדה מינית ומעשים מגונים בארבע נשים איתן עבד. עם זאת, במרץ 2019 הפרקליטות נאלצה לחזור בה מסעיף האישום שייחס לו מעשה מגונה, שכן אחת המתלוננות סירבה להתייצב בבית המשפט. אך התיק בעניינו עדיין נמשך, כשיש נגדו עוד שלושה אישומים על עבירות מין, גם אם ברף יותר נמוך -  מדובר גם במעשים מגונים וגם בהטרדה מינית כלפי שלוש נשים.

משה איבגי
תקופה לא קלה. איבגי האב | צילום: פול סגל