הן הפכו לשלישייה בלתי נפרדת כבר במהלך השהות על האי של "הישרדות VIP", והמשיכו מאותו המקום גם עם חזרתן לארץ, כשהגיעו יחד לכל אירוע מתוקשר, יצאו לנופשים ברחבי הארץ וצפו במשותף בכל הקרנת פרק. אך כעת נראה שהחברות בין נעמה קסרי, ליהיא גרינר ושמחה גואטה הגיעה רשמית לסיומה.

על פי מקורבים לשלוש, בתקופה האחרונה נוצר ריחוק מפתיע בין גרינר וקסרי לבין גואטה שהלך והחריף, עד כדי כך שבימים אלו הן לא מחליפות מילה האחת עם השתיים, ולהיפך.

בסביבת הצדדים מספרים כי הכל התחיל כשקסרי וגרינר הרגישו שהחברות ביניהן לבין גואטה לא אמיתית - שהיא מעולם לא הייתה שם במאה אחוז, לא באמת שיתפה ופתחה את ליבה אליהן. גרוע מכך, מספרים כי במקביל השתיים החלו לשמוע דברים שהייתה אומרת עליהן מאחורי הגב.

View this post on Instagram

איזה פורים כיף הולך להיות תודה @tzlil_shaked אני לא יכולה לחכות כבר.... #bff #fun #girls #purim @simcha_gueta @lihisunshine

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

"לאט לאט הן התחילו לפתח אנטי לשמחה, כשהיא התנהגה בצורה מתנשאת, לקחה קרדיט על כל שלב שעברה במשחק ולא העריכה אף אחד - בטח לא אותן", סיפר אחד המקורבים. "כל הזמן היא דיברה על עצמה, ובגדול, לא התאימה בווייב ובאנרגיות לחברות המאוד קרובה שפיתחו ולאופי שלהן".

עוד הוא מספר כי לשבת עם השלוש במהלך צפייה משותפת של פרק לא היה תענוג גדול, בלשון המעטה. "הורגש שקשה להן לצפות בשמחה על המסך, שהן מתעצבנות מסגנון הדיבור ומתוכן הדברים שלה. אחרי כל פרק היה מתח באוויר, ובסוף זה התפוצץ לכדי סכסוך, ברמה שהצדדים לא מדברים".

View this post on Instagram

My sisters from another mister ❤️ #bff #love #fun #summer

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

גם בסביבתה של גואטה מספרים כי היה לה קשה עם המשולש הזה וכי הרבה פעמים היא הרגישה לא שייכת, שהן לא מפרגנות לה ודוחקות אותה החוצה. היא ניסתה ליישר את ההדורים מספר פעמים אבל זה לא עבד - מה שהביא אותה להתרחק. 

גרינר, מה קרה?

"יש לי אהבה לשמחה. אבל מאז שהיא מופיעה בפריים טיים היא השתנתה מאוד, וזה פגע בחברות של שלושתנו".

שמחה גואטה סירבה להגיב הידיעה.

View this post on Instagram

נראה לי שמצאתי עוד פסלון חסינות אצל שמחה , לקחת?! @simcha_gueta @lihisunshine שבת שלום ❤️

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on