הפרצוף תמים, אבל הגוף מרמז- תזהרו לגעת לי באוכל

A post shared by Yaara Benbenishty יערהבנבנישתי (@yaara) on

לצד כל יתרונותיה הברורים, ההשתייכות לתעשיית הבידור הישראלית מביאה איתה גם דברים לא נעימים, כמו ביקורות שיפוטיות מצד טוקבקיסטים, ששוכחים שהאצבע על המקלדת קלה ושגם הכוכבים הכי גדולים הם בסופו של יום בני אדם.

מי שקיבלה לכך אמש תזכורת בהפתעה היא דווקא יערה בנבנישתי המתוקה, כשהגיעה השבוע לאירוע השקת הבושם החדש מבית רוברטו קוואלי עם שמלה מתוקה בעיצובה של מילי דהן. כשבועיים לפני כן, מור סילבר לבשה את אותה השמלה לאירוע השקה אחר, מה שהוביל את מגזין "לאישה" לערוך בעמוד האינסטגרם שלו את ההשוואה הקלאסית - מי לבשה את זה טוב יותר?

אז מי התאימה את השמלה הזו טוב יותר מור סילבר או יערה בנבנישתי? ואילו נעליים עדיפות?

A post shared by מגזין לאשה (@laishamag) on

אם בהתחלה העוקבות הביעו את דעתן האובייקטיבית, שכן מדובר בשתי בחורות מהממות במיוחד, המצב התדרדר מהר מאוד, וכיאה לטוקבקיסטים ישראליים - השיחה החלה לנסוב סביב משקלה של בנבנישתי.

"הימנית [סילבר]", בחרה אחת בנחרצות, והסבירה: "השמאלית [בנבנישתי] נראית כמו קולב, אין לה טיפת בשר". מגיבה אחרת הוסיפה ואמרה: "יערה רזה מדי".

Strike a pose ⚡️

A post shared by Yaara Benbenishty יערהבנבנישתי (@yaara) on

בנבנישתי, שהייתה מתויגת בפוסט, בחרה שלא לשתוק וללמד את הטוקבקיסטיות דבר או שניים על באדי שיימינג. "השמאלית נראית כמו שהיא נראית, כל אישה נראית אחרת. אם רק נשים היו אוהבות יותר אחת את השנייה היה הרבה יותר קל לכל אחת לאהוב את עצמה".

גם למגיבה השנייה בחרה הדוגמנית לענות: "רזה מדי? באיזה סקאלה? באיזה אופן זה שונה מלכתוב על מישהי שהיא שמנה מדי שזה נראה לאנשים לגיטימי?". מי שהצטרפה לצדה של חברתה היא יעל גולדמן, שהייתה המומה מהטוקבק של אחת מהן והגיבה: "ברצינות שאת כותבת דבר כזה?".

New week, new friends ♥️ Thank you @nuritchen @israelr2 & @alex__joe for taking such good care of me ☺️

A post shared by Yaara Benbenishty יערהבנבנישתי (@yaara) on

למרבה השמחה, לצד התגובות המרושעות הנ"ל, בנבנישתי וגם סילבר זכו להרבה תגובות חמות מצד העוקבות. "כל אחת יפה בדרכה שלה והיופי הפנימי זה מה שחשוב. עוד רגע נגמרת 2018, אפשר להפסיק להעמיד נשים לשיפוטיות ולביקורת. לפרגן עוד לא עולה כסף", כתבה אחת מהן. בנבנישתי סיכמה ואמרה "לא מתרגשת. שמחה שאני שמחה בעצמי, וחושבת שזה שיח שצריך להפסיק, כדי שנשים יוכלו לשמוח בעצמן יותר". אנחנו איתך 3>