השקת שירים חדשים בכיכובה בקליפים שעלו מיליוני שקלים, פרידה מתוקשרת ממיכאל צ'רנוי ולא מעט תגובות סביב חייה האישיים - עם כל אלה ניקול ראידמן מתמודדת לאחרונה, אבל כעת יש לה גם את בן אל תבורי ברשימה.

בסוף השבוע האחרון הזמינה ניקול את כל חבריה הטובים לחגוג במסיבה מפוארת ומושקעת שנערכה עבור יום הולדתו של בנה ריצ'ארד. בין האורחים הרבים שהגיעו וחגגו בבריכה ונהנו מלא מעט פינוקים הייתה גם אורטל עמר יחד עם בנה תו פרינס. 

ניקול, שצילמה את כל אורחיה ותיעדה את יום ההולדת בסטוריז שעלו לחשבון האינסטגרם שלה, צילמה גם את תו פרינס יחד עם אורטל. הסטורי, כך מתברר, הגיע די מהר לבן אל שמיד דרש מעמר שפניו של תו ימחקו מהרשתות החברתיות. לאחר פניות מבן אל, ניקול אכן הסירה את הסרטונים שרואים את פניו של הילד.

תו תבורי בסטורי של ניקול ראידמן (צילום: מתוך סטורי)
חשפה אותו. תו פרינס כפי שהופיע בחשבון האינסטגרם של ניקול | צילום: מתוך סטורי

כזכור, רק לפני שבועות ספורים פרסם בן אל את פניו של תו בחשבון האינסטגרם שלו, זמן קצר לאחר שהוציא מכתב מעו"ד ודרש מעמר שלא לחשוף את פניו של בנם המשותף - אך הפר את הדרישה בעצמו וגרם להחרפת הסכסוך עם עמר.

בסביבתו של תבורי מנסים להבהיר כי ניקול פרסמה יותר מסרטון אחד בו רואים את פניו של תו, למרות שהיא מודעת לרגישות סביב חשיפת הילד בציבור. בנוסף, מוסיפים מקורביו, כי גם לאחר שהתבקשה להסיר את הסרטונים בחרה ניקול שלא לעשות כך ואף פרסמה עוד ועוד סרטונים בהם רואים את הילד - ולא נענתה לבקשותיו של בן אל דרך אורטל, ועל כן הוא החליט להפעיל את עורכי דינו שעובדים בימים אלה על מכתב התראה לפני תביעה שעתיד להגיע לראידמן בקרוב.

בסביבתה של ניקול, לעומת זאת, טוענים כי אורטל הייתה זו שאישרה לה לצלם וברגע שקיבלה את האישור מאחד ההורים - לא ראתה בכך בעיה. כמו כן, מקורביה מבהירים כי ברגע שאורטל ביקשה ממנה למחוק את הסרטונים - היא הסירה אותם מיד ומעולם לא קיבלה פניה ישירה מטעם בן אל או עורכי דינו.

אורטל עמר, בן אל תבורי (צילום: פול סגל)
כועס ומאיים בתביעה. תבורי | צילום: פול סגל

מורן סמון, עורכת דינו של תבורי, מסרה בתגובה:

"איני נכנסת לפרטי המקרה. אני סבורה שזכותו של כל הורה בישראל לשמור על הפרטיות של ילדיו, וכך גם זכותו של מרשי. יתרה מכך, דברים אלו מקומם להתברר בערכאות שיפוטיות ולא בתקשורת".

מניקול ראידמן נמסר בתגובה:

"אורטל הגיעה אליי לבית עם בנה. צילמתי אותה ואת בנה לסטורי בהסכמתה. מעולם בן אל או אורטל לא פנו אליי ולא אמרו שאסור לצלם את הילד. איש לא אמר זאת. אורטל אישרה את הצילום ואף אישרה להעלות אותו וגם ביקשה שאעביר לה את הסרטונים על מנת שהיא תעלה אצלה. בן אל פנה לאורטל אחרי כמה שעות בבקשה שאני אוריד את הסרטונים, היא ביקשה ממני והורדתי. לא קיבלתי שום פנייה - לא מבן אל ולא מעורכי דינו. אני מציעה לו להתפרנס מהופעות ולא לנסות לסחוט אותי ללא שום סיבה או עילה לכך. על פי החוק, ברגע שהורה אחד אישר צילום והיה יחד עם הילד והכל נעשה באישורו - הוא יכול לדבר לקיר. בכל אופן, שיהיה לו בהצלחה ואני ממתינה להתנצלות ממנו. את הבעיות עם אורטל שיפתרו ביניהם".

ניקול ראידמן (צילום: אביב חופי)
החיים שלה יפים, ולא מצטערת. ראידמן | צילום: אביב חופי