אם חשבתם שהשיא במשבר של בן אל תבורי ואורטל עמר הגיע כשפורסם סרטון שלו כשהוא נצמד לבחורה אנונימית במועדון בניו יורק, כנראה שטעיתם, כי היום (ב') הסיפור בין השניים החריף במיוחד.

כפי שדווח מוקדם יותר היום, תבורי הגיע לבית המשותף בו הוא גר בעבר יחד עם אורטל ובנם הקטן, תו פרינס. מקורבים לזמר מספרים כי הוא הגיע על מנת לאסוף מספר דברים אישיים שעוד נותרו בדירה, אך הוא גילה בכניסה לבית כי כל המנעולים הוחלפו. בתגובה לכך, סיפרו המקורבים, תבורי הזמין ניידת שתטפל במקרה.

מנגד, מקורבים לעמר סיפרו כי היא זו שבחרה להזמין את השוטרים, זאת בתגובה לכך שבן אל ניסה להיכנס לבית ללא הסכמתה. לאחר שזה קרה, עמר פרסמה סטורי ובו כתבה: "הבטחנו זה לזו שאם זה יגמר - נגמור את זה יפה". 

בן אל תבורי ואורטל עמר
לא פשוט. תבורי ועמר | צילום: אינסטגרם

בשיחה טלפונית שערכנו עם גורם בכיר במשטרת ישראל, הוא מיהר להסביר ולעשות סדר בדברים: "מוקדם יותר היום בן אל תבורי התקשר לתחנת לב אביב והזמין ניידת בטענה שלא נותנים לו להיכנס לביתו".

"הגיעו שוטרים למקום", הוסיף הגורם במשטרה, "בן אל דפק על הדלת ואורטל לא פתחה. הוסבר לנו במקום כי אורטל החליפה את המנעול בכניסה לבית. "לאחר שהשוטרים הבינו את הסיטואציה, הם הפנו את תבורי לבית המשפט והסבירו כי מדובר בעניין אזרחי ולא בעניין פלילי".

אורטל עמר ובן אל תבורי מתכתשים
הסטורי שפרסמה אורטל, זמן קצר לאחר שתבורי ניסה להיכנס לדירה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אורטל עמר ובן אל תבורי