מאז שיצאה מבית "האח הגדול", הצליחה מגי טביבי לייצר לא מעט כותרות ועניין סביבה. הפרידה מישראל אוגלבו והשמועות על קשר עם אייל גולן הציפו את מדורי הרכילות, אך אף אחד לא יכל לצפות את הידיעה הבאה: הזוגיות של מגי עם עומר אדם.

טביבי (24) מנהלת בתקופה האחרונה מערכת יחסים עם עומר אדם (25), שמאז הפרידה שלו מרומי עפרון שמו נקשר ללא מעט בנות, אך הפעם, כך מתברר, מדובר בקשר רציני במיוחד.

מגי טביבי מגיבה על הזוגיות עם עומר אדם
צילום: instagram

השניים שומרים על הקשר בשקט מוחלט ונמנעו מלספר על כך אפילו לחבריהם הקרובים ביותר. בניגוד למערכות יחסים קודמות שניהל אדם, הקשר מתנהל בסודיות בשל החלטה משותפת שקיבלו השניים. הם רצו לחשוף את הקשר רק כשהם יהיו בטוחים בו במאה אחוז ולפי מקורבים, אדם כבר רצה לצאת אל האור, אך מגי נמנעה ולא רצתה שיציגו אותה כאחת שמתקדמת על חשבון בן הזוג שלה.

מגי טביבי
הופה! מגי טביבי

עוד מספרים מקורבים לשניים כי הם הכירו לפני שבועות ספורים באירוע מתוקשר אליו הגיעו. מעגל חברים משותף גרם לכך שהם יבלו את הערב ביחד - ומשם הכל היסטוריה. על פי סובבים, נראה כי הקשר הזוגי בין השניים הולך ותופס תאוצה. רבים מקרוביהם היו סקפטיים בנושא ולא האמינו שמדובר באהבת אמת, אך כעת הם כבר מתחילים להבין שאולי מדובר בקשר היציב הבא של הזמר הכי מדובר בישראל. 

לאחר שיחה עם מגי טביבי, היא ביקשה מאיתנו לפנות לסוכנות המייצגת אותה.

מסוכנות ADD המייצגת את טביבי סירבו להגיב לידיעה.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר: "עומר מעולם לא פגש את מגי, עומר מעולם לא שוחח עם מגי, אין בניהם שום קשר, גם לא מינימלי, כך שהאינפורמציה שבידייך מוטעת ואינה נכונה".

זמן קצר לאחר פרסום הדברים, מקורבים מספרים כי לאור תגובות קשות שקיבלה מגי טביבי, בהן נטען כי היא רוכבת על גבו של עומר אדם בכדי להתפרסם, היא פרסמה סטורי ובו כתבה: "לכל המתעניינים והמתעניינות, המקללים והמקללות, הסירו דאגה מלביכם. אני לא בזוגיות ואם הייתי - התחתון שלי היה נשאר מחוץ לכותרות, כי מה ששלי ישאר שלי".

עומר אדם
שומר מרחק מהתקשורת. אדם | צילום: האינסטגרם של עומר אדם
עומר אדם
צילום: instagram