אם מסתכלים על חיי האהבה של אחווה סיטבון בשנה האחרונה, היינו אומרים שמדובר בחוויות שהיו מספיקות לנו לחיים שלמים (או לפחות לכמה שנים טובות), אבל נראה שעכשיו, יותר מתמיד, היא מתחילה ליהנות דווקא מהרווקות.

כזכור, לפני מספר שבועות סיטבון שבה לישראל לאחר שנפרדה מבן זוגה, כוכב "כמה רחוק" יונתן רונן, עמו התגוררה למשך תקופה קצרה בברצלונה. מאז היא כבר הספיקה להשלים פערים עם בני משפחתה והחברות, לנסוע לחופשה קצרה, להתארח בתכניות שונות ובעיקר להתאקלם מחדש בארץ, אך כפי שגילינו בימים האחרונים - נראה שהיא גם מתחזקת את הקשרים עם האקסים. 

אחווה סיטבון בהופעה של דודי בר דויד (צילום: אור גפן)
אוקיי, אנחנו כבר יודעים שזאת את | צילום: אור גפן

יום לאחר שגילינו על הפעם ההיא שהאקס המיתולוגי מימי "חתונה ממבט ראשון", טל כוכבא, שאל את אחווה בשידור האם היא בהריון (אבל בצחוק! אפשר להירגע), אנחנו מגלים כי האחרונה הגיעה אמש (א') להופעתו של לא אחר מבן זוגה לשעבר, דודי בר דוד. סיטבון נצפתה בזאפה הרצליה, שם הופיע הזמר לעיני עשרות אנשים פלוס אקסית אחת, שנראיתה מרוצה במיוחד. 

האם מדובר ברמז לקאמבק אפשרי בין השניים? אנחנו לא היינו ממהרים לקבוע, שכן בראיון ל"אנשים" העידה ש"הלב שלה שבור לגמרי" בעקבות הפרידה הטרייה מיונתן, אחרי חצי שנת זוגיות שכללו מגורים משותפים. מצד שני, כל פרוד טרי יודע כי זה אף פעם לא מזיק להתנחם על כתף של חבר טוב.

אחווה סיטבון בהופעה של דודי בר דויד (צילום: אור גפן)
עושה עיניים למישהי? דודי בר דוד | צילום: אור גפן