הזוכה בפרס הסרטון הוויראלי של השבוע האחרון היא ללא ספק דנה אינטרנשיונל - או דווקא מפסידה, יש שיגידו - כשבסוף השבוע האחרון דלף ראיון גנוז בו היא נראית משתלחת ללא רחמים בכתבת חדשות 12, רעות ברזילי, שהגיעה לסקר את אירוע ההשקה של ניקול ראידמן.

למי שפיספס, נתקצר את מהלך האירועים: את הראיון בחרה הכתבת לפתוח בשאלה גנרית למדי - "מה את עושה פה הערב?", אך במקום להשיב לה, האחרונה דווקא זעמה. "למה לשאול שאלות טיפשיות?...את שואלת אותי מה באתי לעשות פה, מה נראה לך שבאתי לעשות פה?", ענתה לה דנה, "לשתות איתך קפה? לפגוש אותך?".

בעוד שהכתבת ניסתה להרגיע את הרוחות, אינטרנשיונל המשיכה: "את לא התחלת בטוב, את התחלת כמו שאת נראית, אז תשאלי שאלה נורמלית". בתגובה לדברים הקשים, הכתבת החליטה לסיים את הראיון, והדיווה לא עזבה לפני שענתה: "אז לכי לעזאזל, ביי מאמי. ניקול תקבור אותך".

View this post on Instagram

Dress: @jpgaultierofficial Hair: @sagidahary Makeup: @itzikvakill

A post shared by Dana International (@danainternational) on

במהלך סוף השבוע האחרון הסרטון הסעיר את הרשת, והביא רבים להגיב ברשתות החברתיות נגד אינטרנשיונל, על אף שהובהר מצד מקורבים לזמרת כי זמן קצר לאחר הראיון השתיים כבר יישרו את ההדורים והתפייסו. יותר מכך, הדיג'יי דודי שרון הגדיל לעשות, ויממה לאחר מכן כבר שיחרר את גרסת המועדונים (!) לראיון, כששילב אותו עם שיר ישן שלה לכדי דואט חדש.

בתגובה לתקרית ולשיר החדש, דנה הגיבה: "הייתי בהלם מכמה שאנשים התעסקו וצפו בזה. אני התביישתי נורא בעצמי ואני מסתכלת ואומרת לעצמי 'מי זו? זו באמת אני?'. עצוב שהיום התקשורת והקהל נהנים לראות אייטמים מביכים ומביישים של אנשים רבים ומעליבים כסוג של בידור. אני ורעות הכתבת התחבקנו עוד באותו הערב והשארנו את זה מאחורינו.

"אני מאוד פגועה שזה דלף מחדשות 12 וכרגע הדרגים הגבוהים חוקרים את הנושא. מה דעתי על השיר? פעם ראשונה שחייכתי מאז שזה פורסם. הטקסט הפואטי נשמע פחות נורא כשהוא בא בשיר שהופך את מה שהיה למשעשע למרות שאם זה היה תלוי בי הייתי מוותרת על זה".

_OBJ