מאז ומתמיד נחשבה נופר מור לאחת הדיירות האהובות ביותר שיצאו מבית "האח הגדול", ולראייה 116 אלף עוקביה בעמוד האינסטגרם שצופים בכל צעד שהיא עושה בחייה. אך היא לא ציפתה שראיון אחד שלה יגרום לנשים זרות להציף אותה בהודעות זועמות ופוגעניות.

בתחילת השבוע התארחו מור ובן זוגה, רון ברבי, בתכנית "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12), שם סיפרו בפתיחות על הקשיים עמם התמודדו במהלך ההריון עם בנם הראשון, ארי, והימים המאתגרים שלאחר לידתו.

 

View this post on Instagram

הגברים של חיי #blessed #TheBarbieFamily❤️

A post shared by Nofar Mor נופר מור (@nofarmor11) on

"עד חודש תשיעי הייתה עלייה דרסטית במשקל, ברמה של 30 ק"ג פלוס. שגם את זה התביישתי להגיד, כי מי יאמין לך? אני, שרגילה כל החיים להיות קטנטונת ופתאום נהייתי ענקית?", אמרה נופר בראיון לרסקין. "גם חוסר השליטה על מה שקורה לך בגוף משפיע נפשית. אין את מי לשתף יותר מדי כי לא מדברים על הקשיים, מדברים רק על איזה יופי זה, ואם את הריונית ועלית במשקל - זה שומן מבורך. לא הרגשתי ככה. הרגשתי מכוערת, הרגשתי לא יפה".

בעוד שיש שיחשבו שמדובר במסר כן ומרשים, שנשים רבות - וביניהן גם מפורסמות - לא נוהגות להעביר הלאה, מתברר כי אחרות בחרו לראות בדבריה כפיות טובה על כך שהיא מתלוננת גם לאחר שיצאה מבית החולים עם תינוק בריא. תוך זמן קצר, הודעות נוזפות רבות החלו להישלח אליה - והיא לא נשארה חייבת.

דווקא לצד תגובות חיוביות שקיבלה, בחרה הכוכבת לפרסם את תשובתה לכל ההייטריות שכתבו לה. "לכל הבנות שכותבות לי שאני צריכה להגיד תודה שאני אמא - ברור שאני מודה יום יום על הילד המדהים שלי. ברור שאני מתפללת שהשם ישמור לי עליו. ברור שאני שמחה והדבר היחיד שהחזיק אותי שפויה בהריון הייתה ההבנה שאחריו תגיע לי המתנה הכי גדולה ביקום! תפסיקו לכתוב לי להגיד תודה, כי לא על זה מדובר!

"יש בנות שחוות דברים לא פשוטים בזמן ההריון ואין קשר למה שאתן כותבות! לא מדברים על הקשיים ויש בנות שמסתובבות עם בטן הריון מבורכת - מבחוץ הכל נראה פוטוגני וכמובן בעידן האינסטגרם, שהחיים של כולם נראים מושלמים. אבל זה כל כך לא נכון.

"אני מודה על הזכות שניתנה לי לשתף את מה שעברתי ולחזק בנות אחרות. נשים, אתן יותר חזקות ממה שנראה לכן! תנקו מהחיים שלכן אנשים ששופטים אתכן לרעה. תתמקדו בטוב...הבנתן? בנות שמגיבות דברים מחשבונות אינסטגרם בדויים - את הרעל שלכן תפזרו בבית שלכן, לא אצלי. תלמדו לפרגן ולא לשפוט"

נופר מור מגיבה לטוקבקים
לא נשארה חייבת. מור | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נופר מור
נופר מור מגיבה לטוקבקים
לא רוצה את הרעל בבית שלה. מור | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נופר מור