אין כמו סיפור אהבה טוב לסוף היום, והפעם אנחנו חייבים אחת לרון אלוף ומור חממי שלא רק מוציאים לנו את העיניים בימים האחרונים הישר מהחופשה הרומנטית שלהם במיקונוס - אלא גם דאגו לטוויסט מהאגדות כשהתארסו לפני דקות אחדות על האי.

הכל החל דווקא כשהרקדנית כוכבת "רק רוצים לרקוד" החליטה להפתיע את בן זוגה לכבוד יום הולדתו עם נסיעה זוגית מפנקת למיקונוס, ומי שעקב אחר עמודי האינסטגרם של השניים - יודע שפינוקים לא היו חסרים שם. 

רון אלוף ומור חממי
ההפתעה הצליחה! | צילום: באדיבות סוכנות רוברטו

אממה, כוכב "הישרדות" עלה על התרגיל שלה - והחליט להחזיר לה עם הפתעה כפולה. אלוף שכר עבור השניים רכב, ויחד הם יצאו לאזור הכי יפה באי, שם חיכה לשניים צוות. 

רון אלוף ומור חממי
שם עליה טבעת | צילום: באדיבות סוכנות רוברטו

כששירו של עידן רייכל "ואם תבואי אליי" מתנגן ברקע, אלוף כרע על ברך אחת ושלף את הטבעת המיוחלת לעיניה של חממי ההמומה. אתם יכולים לנחש שלא עבר זמן רב עד שהיא הצליחה להוציא מפיה את המילה "כן!". 

רון אלוף ומור חממי
תמונה לנכדים. מזל טוב מתוקים! | צילום: באדיבות סוכנות רוברטו

השניים מנהלים את הזוגיות הלוהטת שלהם מזה שלוש שנים, אך אנחנו, כזכור, נחשפנו אליה רק בעונה האחרונה של "רק רוצים לרקוד", בה הרקדנית והכוריאוגרפית של נעה קירל השתתפה, והוא ליווה אותה לאורך כל הדרך כיאה לבן זוג תומך. אז לא, לשאלתכם - אין אותם ביותר חמוד, ולנו נשאר רק לאחל המון מזל טוב!

לאהבת חיי!!! היום יש לך יום הולדת ואני רק רוצה להגיד לך שאני קיבלתי את המתנה של החיים שלי! אתה הגבר של חיי, אתה החבר הכי טוב שלי ,אתה הפרטנר שלי לחיים! אני מאחלת לנו עוד שנים מושלמות ביחד! אני אוהבת אותך ברמות שאי אפשר להסביר במילים! אתה גבר שרק נותן ,מקשיב ורק עוזר!! שרק תחייך כל החיים שלך! המון מזל טוב נסיך שלי❤️

A post shared by Mor Hamami (@morhamami) on