זוכרים שסיפרנו לכם לפני שבוע על חגיגות הענק שלאה שנירר מתכננת לקראת יום הולדתה ה-60? אז הרגע הגדול הגיע, והכוכבת העמיסה עשרות חברות על אוטובוס פרטי לעבר היעד האקזוטי שבחרה - חיפה.

  הבחירה היא כמובן לא רנדומלית - חיפה היא העיר בה שנירר גדלה בצעירותה, ולכבוד יום הולדתה העגול החליטה לקחת את חברותיה הקרובות ביותר לסיור באווירת "יום בחיי" - רק בגרסת המעושרות.

האירוע התחיל בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר האוטובוס אסף כל אחת מהמוזמנות ועל פי הסטוריז שהעלו ציפי רפאלי, מרינה קבישר ועוד - נראה שהנסיעה הייתה מפתיעה במיוחד. 

חוץ מרפאלי וקבישר, הצטרפו לנסיעה גם ג'קי אזולאי, סיון קליין, יעל נזרי ועוד, שמתעדות כל רגע ברשתות החברתיות, וכך גילינו שחוץ מהנופים היפים שראו מעבר לחלון, הבנות שטפו את עיניהן גם בבחורים שריריים צעירים שחילקו להן סנדוויצ'ים, פיצוחים ופירות חתוכים טריים. 

אבל היי, אנחנו לא פה בשביל ההחפצה, אז מהר מאוד המשיכה החבורה לגן האם בחיפה, שם שנירר נהנתה משבירת ביצת שוקולד ענקית (בה התחבאו פינוקים נוספים), טיול בגנים הבהאיים וסיור בוואדי ניסנאס, שם הבנות נהנו ממטעמים מקומיים מצוינים. 

כזכור, בהמשך היום החבורה עתידה להגיע למלון יערות הכרמל, לשם יגיעו גם בני הזוג ואורחים נוספים, שיישארו למסיבה מלאת אטרקציות עד השעות הקטנות של הלילה. רק אומרים שעוד לא מאוחר מדי בשבילנו לעלות על רכבת, אם תחליטי להזמין בכל זאת.