אם תשאלו ילדות בנות 17 איך החיים שלהן נראים, כנראה תזכו לשמוע לא מעט סיפורים על דרמות עם חברות, קשיים בבית הספר וחיי אהבה מסובכים. אבל אם השם שלכם הוא אלין כהן - אפשר לדמיין שאתם נאלצים להתעסק עם כאב ראש אפילו ענק יותר, כי ככה זה כשיש לך עסק משלך שמגלגל סכומים שחלקנו יכולנו רק לחלום עליהם.

לאלה מביניכם שלא הספיקו לעקוב, בסוף השבוע האחרון העלתה כהן, אושיית רשת ובעלת מותג איפור מצליח לצעירות, תמונה מהקמפיין החדש שלה לצד חברתה הטובה, גל גברעם. בתמונה המדוברת, השתיים נראות ללא חלק עליון, כשגברעם מנשקת את שפתיה של כהן, וזו מניחה עליה יד מלטפת.

MY NEW CAMPAIGN @alinecohencollection . MY GOLDEN GIRL COLLECTION WITH @gal_gvaram ON OUR LIPS - LAYNEE NEW COLOR  BY @daniel.pahima @uriel_pahima

A post shared by ALINE COHEN (@aline_cohenn) on

על אף שבפועל השתיים הצטלמו על הסט עם סטרפלס וטענו כי הפוזיציה בה הצטלמו הייתה רק לשם הקמפיין, גולשים רבים השאירו תגובות בהן טענו כי מדובר בתמונות מיניות מדי עבור המצולמות בנות ה-17 והילדים שעוקבים אחריהן, כמו גם קהל הלקוחות אליו זה מיועד. 

הבוקר (ג') הגיעה כהן ל"חדשות הבוקר" של ניב רסקין (קשת 12), שם נשאלה על ההתמודדות עם תחזוק עסק בגיל כל כך צעיר (שלדבריה מגלגל מיליונים), כמו גם עם הביקורות הקשות שהיא מקבלת על בחירותיה המקצועיות, כמו אותה תמונה מדוברת.

A post shared by ALINE COHEN (@aline_cohenn) on

"זה היה לגמרי רעיון שלי", מרגיעה אלין את כל מי שחשב ש"אולצה" לזה. "בתור בעלת מותג אני חושבת אסטרטגי, אני חושבת מכירה, אין ספק. כל מותג היום שמוציא קמפיין חושב על זה, רוצה שהקהל שלו יעצור, יסתכל וידבר עליו, וזה בסדר".

מה היו התגובות?

"היו תגובות כאלה כמו שקראתם, והיו תגובות מאוד מאוד טובות. אני מתייחסת בעיקר לתגובות הטובות, אין ספק שזה מתחלק... אני חושבת שזה עניין של חינוך - ההורים שלי חינכו אותי לקבל את כולם, את כל הקהילות והקהילה הגאה במיוחד... אני יודעת שאם הייתי מצטלמת לתמונה הזו עם גבר זה לא היה מגיע לרמות האלה וזה עצוב".

SWEET SWEET SUN  @factory54 @chiaraferragnicollection

A post shared by ALINE COHEN (@aline_cohenn) on

כשנשאלה על ידי דנה גרוצקי איך זה להיות בת 17, שבמקום ליהנות מהחופש הגדול מתפקדת כאשת עסקים, ענתה: "החברות שלי נהנות והכל, אבל החשיבה שלי קצת שונה מבני גילי. מה שעברתי בחיים שלי [תאונה בגיל 8 - יה"א] ביגר אותי וגרם לי לחשוב בצורת אחרת. היום אני חושבת על העתיד שלי, על הרכב שאני רוצה לקנות,  על הבית שאני רוצה לקנות, על איך אני מפרנסת את עצמי, ולא לצאת למועדונים או ללכת לשבת בים. זה פחות מעניין אותי כרגע".

_OBJ