במרץ 2016 נישאה הדוגמנית שביט ויזל לבן זוגה אוהד בן נון בנשף תחפושות פורימי מפואר, עם מאות חברים ובני משפחה נרגשים. כשלוש וחצי שנים לאחר מכן, השניים ממשיכים להציג זוגיות מלבלבת ומאושרת, אך מתוקף היותם זוג מפורסם בישראל - הם נתקלים בסקרנות גוברת לגבי העתיד המשפחתי שלהם ודור ההמשך.

 ויזל הגיעה הבוקר (ג') ל"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" (קשת 12), ושם סיפרה בפתיחות על ההתמודדות עם התגובות, כמו גם על הסיבה שהובילה אותה לאזור אומץ ולחשוף כי נאלצה לפני כשנה להפסיק הריון. 

View this post on Instagram

A post shared by שביט ויזל Shavit Wiesel (@shavitwiesel) on

"כשזה קרה - וזה קרה לפני יותר משנה - בחרתי לא לשתף את זה כי זה היה תהליך אישי שלי שעברתי", סיפרה. "היום אני מוכנה, כי עברה שנה ואני אחרי זה והכל בסדר, ואם יש לי את האפשרות לגעת בבנות שעוברות את זה וצריכות עזרה - אז אני פה וזה מבורך. אני בן אדם ציבורי ואם אני יכולה לעזור לאנשים זה טוב".

ואיך התגובות?

"התגובות מדהימות. יש בנות שעוברות את זה עכשיו וישר שלחו לי הודעות באינסטגרם, שזה נגע בהן ותודה שדיברתי על זה, כי זה לא מובן מאליו".

התלבטת האם לשתף?

"ברור שהתלבטתי, במשך שנה שלמה שלא דיברתי על זה. אבל זה משהו שבנות עוברות כל הזמן, זאת לא מילת גנאי או משהו חריג לדעתי. אני בן אדם אופטימי ואני מסתכלת על הדברים החיוביים בחיים, ואני מאמינה שיהיו לי ילדים ביום מן הימים והכל בסדר. אני לא מתעכבת על דברים שהיו. בנות עוברות את זה וזה לא אומר עליי שום דבר, הכל בסדר".

כזכור, ויזל אינה הכוכבת הראשונה שמשתפת בקשיים שלה להיכנס להריון, כשכמוה נחשפו גם כמה מחברותיה וקולגותיה לתעשייה - ירדן הראל, מאיה ורטהיימר, שירלי בוגנים ועוד. חלקן אף הצטרפו למחאת ה"צאו לי מהרחם", ודרשו מהסביבה להפסיק לפלוש לנושאים רגישים שכאלה.

View this post on Instagram

A post shared by שביט ויזל Shavit Wiesel (@shavitwiesel) on