כשיש אמא מהממת כמו שיר אלמליח ואבא לוהט כמו מייקל זנזורי, ברור לנו שמדובר ב-100% סיכויי הצלחה לכך שלשניים יוולד הכוכב או הכוכבת הבאים של תעשיית הבידור (חמסה חמסה חמסה, מלח-מים-שום-בצל).

כזכור, לפני כחודשיים נודע כי השניים, שנישאו בטקס מרגש ביולי האחרון, מצפים לילד ראשון - בשורה מרגשת במיוחד לנוכח חשיפתם כי בעבר אלמליח עברה שתי הפלות מצערות. אך כיום הם מאושרים מתמיד ומתכוננים בהתרגשות לעתיד ורוד במיוחד. או שמא דווקא כחול?

View this post on Instagram

❇️נכנסת לשנה החדשה ברגל ימין. ❇️ מה שיפה בחיים שלנו זה שאנחנו לא יודעים מה יקרה מחר, וכל יום הוא הפתעה חדשה, אז בעזרת ה' שנגשים את כל החלומות שלנו ושתמיד נחיה באושר אמיתי... כי זה הדלק שמניע אותנו להגשמה של כל השאר!

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

הדוגמנית בת ה-30 הגיעה לסט צילומי הקמפיין החדש מבית המותג ICONZ, והנוכחים במקום ידעו לספר כי היא נראתה קורנת מתמיד, ויותר מכך - הם גילו מה מין יורש העצר לו מצפים השניים בחודשים הקרובים: בן זכר.

אז אמנם יש עוד כארבעה חודשים עד הלידה המרגשת, אך נראה שאת הדרך לשם תמשיך הדוגמנית להעביר בצילומים שונים ובטיפוח הקריירה שלה, למרות שאם יורשה לנו לשפוט על פי עמוד האינסטגרם שלה - בן זוגה האיטלקי גם מפנק אותה כראוי בבית עם פסטות טובות. לזה אנחנו קוראים להשמין מנחת.

 

View this post on Instagram

A post shared by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on