אנחנו מודים שהאצבעות שלנו התעייפו מלכתוב אייטמים על דודו אהרון ונטלי לוי, כי בכל זאת, מדובר בזוג שפורסם כבר בעבר על כך שהם התארסו ולבסוף התגלה כי הם עדיין לא עשו את הצעד המחייב, אך כעת זה באמת קרה.

לוי, דוגמנית בתחילה דרכה, החלה לצאת עם אהרון זמן קצר אחרי שנפרד משיר רוזנבלום וביטל חתונה. לוי  דוגמנית וגרפיקאית בת 27 המיוצגת בסוכנות "יולי" שברגעים אלה ממש, בזמן שאתם קוראים את האייטם הזה, היא עפה על החיים שלה לאחר שקיבלה טבעת מאהרון בחוף הים בתל אביב. 

אהרון, כזכור, התמודד בעבר עם הסיקור התקשורתי הנרחב סביב הפרידה שלו ושל שיר וכך גם עם השמחה של אמו ציפורה שלא הכחישה ולו לרגע את העובדה שהיא מרוצה מפירוק היחסים. כאמור, הוא בחר להמשיך הלאה ובקרוב נראה אותו מתחת לחופה. 

אהוב שלי, אחרי שהחגיגות הסתיימו, אאחל לך המון מזל טוב ליום הולדתך! הכי חשוב- שתיהיה בריא ומאושר. שתמשיך להעניק לכולם את כל הטוב שבך, שתמשיך להינות מכל רגע הכי שאפשר, שתמיד תחייך ותראה את הטוב בכל דבר ושנזכה לחוות עוד המון חוויות מדהימות ביחד! זכיתי בך, ללא ספק. אז תודה על מי שאתה, אתה שגורם לי לקום כל בוקר עם חיוך ולללכת לישון כל לילה עם חיוך. אוהבת אותך דוויייייד שלי ❤️ HAPPY BIRTHDAY

A post shared by Natalie Levi (@natalie_levi) on