כשהיא בחודש השמיני להריונה השני, זוכת "המירוץ למיליון", שני אלון, נאלצה להתמודד עם כמה רגעים דרמטיים במיוחד כשהגיעה מבוהלת לחדר המיון בבית החולים עם מה שהרגיש כמו צירים - כך סיפרה ל-50 אלף עוקביה בסדרת סרטונים שהעלתה לאינסטגרם מהמקום.

 אלון, כך סיפרו בסביבתה, החלה להרגיש צירים כל שלוש דקות - דבר לא צפוי בשבוע ה-35 להריונה. היא מיהרה לבית החולים בתקווה שהלידה לא תוקדם שכן לדבריה, "זה עדיין נורא מוקדם". 

שני אלון בהריון שני, אוגוסט 2019 (צילום: נועה איזנשטט)
כמה שבועות מפרידים בינה לבין רגע האמת. אלון | צילום: נועה איזנשטט

"אני פה ואנחנו עוקבים אחרי מה שקורה בתקווה שאשתחרר מפה בקרוב", סיפרה בסרטונים. "אני אחרי אינפוזיה - לא נעים אבל זה חלק מהחיים. לא הכל זוהר וורוד...תחזיקו לי אצבעות, אני לא רוצה ללדת בזמן הקרוב...מה שלא יהיה, יהיה טוב". 

שני אלון בהריון שני, אוגוסט 2019 (צילום: נועה איזנשטט)
תחזיקי מעמד, גיבורה! | צילום: נועה איזנשטט

אחרי שעות ארוכות שבילתה בבית החולים, אנחנו שמחים לבשר שהסיפור נגמר באופן חיובי כשאלון שוחררה בחזרה לביתה ולשגרת חייה, בתקווה שתמשוך בהצלחה עוד שלושה שבועות - בסיומם תלד. בן או בת? את מין העובר שבבטן, אגב, היא עדיין שומרת כרגע לעצמה.

שני, הכל בסדר?

"חוויתי בוקר קשוח, שהתחיל בהקאות ובתחושה ממש לא טובה. מיד הפרופסור שלי המליץ להגיע למיון יולדות, שם גיליתי שאני חווה צירים כל 3 דקות, נלחצתי ממש. מצד אחד, שבוע 35 מוקדם מדי ללידה, כי יש עוד צורך להתבשל שם בבטן. ומצד שני, הבטחתי לקטן שלי, שעכשיו בחופש הגדול, לצאת איתו לחופשה לפני שהוא הופך לאח גדול. תודה לפרופסור ברונשטיין בבית חולים נהריה, ולמיילדות שעזרו לי בטיפול מונע לצירים המוקדמים, בתקווה לסחוב עוד קצת לפני הלידה. אני במנוחה מלאה בבית ומקווה שאת החופשה עם הקטן שלי אספיק לעשות כי מגיע לו לפני שהטירוף מתחיל מחדש".

View this post on Instagram

הרגעים שממיסים את הלב שלי❤️ רום רום שלי מרגש אותי כל פעם מחדש❤️

A post shared by בלוגרית אימהות • SHANI ALON (@shani.alon) on

_OBJ