אם נתקלתם לאחרונה בסרטון של שיר אלמליח, כשהיא מורה לדוגמן צעיר שעובד איתה להוריד את בגדיו בזמן שהיא מצלמת אותו - אפשר להבין אם הזדעזעתם ולא הבנתם בדיוק במה מדובר. אך כעת מתברר כי יש לכך סיבה טובה וחשובה במיוחד.

 לקראת יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים, שורה ארוכה של כוכבות - ביניהן שחקניות, מגישות ודוגמניות מפורסמות - החלו לפרסם סרטונים ברשתות החברתיות, בהם הן נראות תוקפות, מטרידות, מפלות, מאיימות, עושות שיימינג, מקטינות ומחפיצות גברים שונים. אך המטרה היא בעצם הפוכה: להדגיש את הסיטואציה כדי לצאת נגד תופעת האלימות, ביוזמה של נעמת.

מלבד אלמליח, אפשר למצוא בסרטונים השונים למשל גם את גלית גוטמן ואילנית לוי בזמן צילומי תכניתן לקשת 12, כשהן אומרות "אל תביאי לי עוד הפעם גברים ממורמרים כאלה" ו"כולם הומואים בתעשייה, לא נשאר סטרייט אחד". שני קליין עושה את זה במהלך שיעור נהיגה: "מוט ההילוכים הוא החבר שלך, אתה יודע, אתה מכיר אותו הכי טוב - תטפל בו בעדינות", היא אומרת למורה.

כאמור, ההחלטה של נעמת הפעם הייתה להפוך את התפקידים ולהציב תמונת מראה לחייה של כמעט כל אישה.  בארגון מסבירים כי הקמפיין מכוון לציבור כולו, גברים ונשים כאחד, ונועד לטלטל את הגולשים שישאלו את עצמם - כיצד זה מרגיש להיכנס לכמה שניות לנעליה של אישה?