אייל גולן הצליח להסעיר את תעשיית הבידור בישראל אתמול (ג') כשהחליט להפסיק לעקוב באינסטגרם אחר עשרות ממכריו וחבריו הטובים ביותר. 
 
 
כידוע, ציפי רפאלי היא זו שעשתה זאת לפניו וכעת היא עוקבת רק אחר ילדיה ו-2 מותגי אופנה נוספים. "ראיתי את הצעד שציפי רפאלי עשתה והתחברתי", כתב אייל בפוסט, "נמאס לי לראות מה זה אכל ומה ההוא שתה".
 
אחרי מספר שינויים ונכון לכתיבת שורות אלה, אייל עוקב אחר ילדיו, אימו, אחותו, חברת ההפקות שלו "ליאם הפקות" ובת הזוג הנוכחית, דניאל גרינברג.
 
אייל גולן
מה נסגר? גולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן
 
רבים מעוקביו של אייל הגיבו לו שמדובר בצעד יהיר וכי: "אם לא אכפת לך איפה כל אחד היה, למה אנחנו צריכים לראות מה עשית בשבוע האחרון במיקונוס?".
 
לא רק אילנית לוי כלולה ברשימת האנשים שאייל הפסיק לעקוב אחריהם (למרות שהיא מעולם לא עקבה אחריו בחזרה), גם השותף העסקי, בני פרץ, איש יחסי הציבור רני רהב והחברה הטובה אופירה אסייג גילו שאייל כבר לא עוקב אחריהם.
 
אופירה אסייג
הורידה עוקב בחזרה. אסייג | תמונת AVI: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת
 
אסייג, כך מתברר, לא קיבלה את הצעד של גולן בהבנה וזמן קצר אחרי שהוא הסיר עוקב ממנה, הסירה גם היא עוקב ממנו. אמנם אנחנו מדברים על העולם הוירטואלי, אבל כולנו כבר יודעים כמה כוח ומשמעות יש לדברים הללו - והצעד שעשתה אסייג הבהיר תוך רגע לכולם מה המצב בין השניים ומה היא חושב על ההחלטה של החבר הקרוב.
 
על פי מקורבים, אסייג הבהירה נקודה בהסרת העוקב שלה מגולן וברור מהצעד שלה שהיא לא אוהבת שהוא הוציא אותה מהמעגל הראשון של הקרובים אליו. ימים אחדים לפני כן, כאמור, הסירה מאופירה עוקב גם חברתה הטובה, ציפי רפאלי, אבל דווקא את זה היא קיבלה באהבה. מקורבים מבהירים כי ככל הנראה החברות הקרובה מאוד עם אייל יצרה ציפייה שהיא תהיה בתוך הרשימה המשפחתית שלו.
 
אסייג, תסבירי.
"מכבדת את הטרנד של אייל גולן, יעבור לו".
 
ציפי רפאלי
התחילה את הטרנד. רפאלי | צילום: instagram