לפעמים אנחנו שואלים את עצמנו - בשביל מה אנחנו על הפלנטה הזו אם לא לעקוב באדיקות אחר השינויים בחייה של ליהיא גרינר? אולי בשביל פחמימות, אבל אנחנו כאן בשביל לדון בטוויסט החדש והמפתיע מצד כוכבת הריאליטי, שתפס אותנו קצת לא מוכנים.

כששבוע האופנה הישראלי ברקע, גרינר החליטה לפלפל את העניינים והגיעה למספרה שלה כדי לחדש את תוספות השיער ולשקול שינוי בפריזורה. באופן צפוי למדי, היא החליטה לקחת את ההחלטה לעמוד האינסטגרם שלה, שם התייעצה עם העוקבים: פוני - כן או לא? 

צעד הנועז לבסוף נעשה וגרינר אף הספיקה להשיק אמש (ג') את הפוני הכיפי באירוע נוצץ, אך ההתחרטות הגיעה במהרה. בשיחה עם mako סלבס, היא משחזרת: "הגעתי אתמול לספרית שלי עם רצון לשינוי. אמרתי 'יאללה, בואי נעשה פוני!'. התלהבתי אתמול מאוד, קיבלתי הרבה מחמאות". אלא שאז החלו לחלחל הספקות. 

View this post on Instagram

איזה איפור!!!! איזה שיער! תודה לאדווה ואבישי @advadagan_ @avishay_masty

A post shared by Lihi Griner (@lihisunshine) on

מספר חברים שראו את התסרוקת החדשה הגיבו באופן שלילי, והיא הרגישה את החרטה מתקרבת בצעדי ענק. "האנשים הכי חשובים לי וקרובים אליי אמרו לי שזה לא יפה ושאני דומה לפנינה רוזנבלום ואודטה. פתאום הסתכלתי והבנתי שזה לא כזה יפה לי. אז אני מתחרטת". 

הלוק החדש של ליהיא גרינר​ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר )
היי סקסי ליידי. גרינר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

אבל אל תמהרו לרחם עליה: "אני היום יודעת איך להתעסק עם פוני - להרים אותו, להחביא אותו. יהיה בסדר, אני לא בוכה. עוד חודש ככה זה ייארך ולעולם לא אעשה שוב פוני". בינינו את לוהטת מתמיד, אבל איך אומרים? על טעם ועל ריח!

ליהיא גרינר מתחרטת על הפוני (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר )
כבר מצאה דרכים להעלים אותו | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

 

ליהיא גרינר מתחרטת על הפוני (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר )
טוב נו, אולי פעם הבאה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר