רבות דובר ונאמר עד עכשיו על מערכת היחסים של בן אל תבורי ובת זוגו לשעבר, אורטל עמר, בייחוד מאז שהחליטו להשאיר את כל הצרות, הדרמות והמחלוקות בעבר, למען מערכת יחסים טובה יותר שתועיל לגידול בנם המשותף, תו, בנחת.

הסולחה, כזכור, הגיעה לשיאה כאשר לפני כשבוע, כשהזמר עלה על בימת "הכוכב הבא לאירוויזיון" והפתיע את עמר, שישבה באותה העת בפאנל השופטים, כשהקדיש לה שיר מרגש - "תודה לך" של רז חדד, מה שהביא אותה (ואת שאר השופטים) לידי דמעות.

View this post on Instagram

תפס את הרגע @assiazar עדיין מתאוששת מאתמול. תודה לכולם על האהבה והמילים החמות. אפשר גם אחרת, אם רק רוצים ❤️

A post shared by ortalamar (@ortal_amar) on

היום (ד') ב"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" (קשת 12), שיתפה עמר את חבריה לפאנל בתחושות מאותו רגע, כשהופתעה על ידי תבורי לעיני קהל מלא באנשים. "הייתי קפואה באותו הרגע, ממש קפואה. המומה", אמרה אורטל. "לא צפיתי את זה, לא ידעתי שזה הולך לבוא, לא הבנתי. אמרו כזה 'רגע, עצרו הכל, הכינו משהו'. זה ממש מרגש, אני חושבת שזו פעם ראשונה שהוא שר לבד אחרי חמש שנים, כי הוא בצמד אז לא באמת יצא לו לשיר לבד ככה, בתוכנית כזאת בפריים טיים. ראית שעשו חיקוי שלנו? ביקשו את השמלה אמרתי 'אוקיי, נורה אדומה'".

קיבלת תגובות מטורפות?

"כן, קיבלתי תגובות מחממות לב בעיקר. תגובות חיוביות מאוד על מערכת היחסים, שנראתה בהתחלה מאוד קשוחה ועכשיו אנחנו במערכת יחסים מאוד טובה. וזה הכי חשוב - לשמור על זה, גם בשביל תו".

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar) on