אחרי שבועות ארוכים של חזרות, הכנות והתרגשות, אמש עלתה ניקול רזניקוב על הבמה המיוחלת בבנגקוק של תחרות מיס עולם 2018, שם התמודדה מול 93 נציגות אחרות מרחבי העולם על התואר.

למרבה הצער, מי שקטפה את המקום הראשון הייתה דווקא מיס פיליפינים, אך רזניקוב לא נתנה לזה לשבור את מצב רוחה והבוקר (ב') התראיינה לתכנית הבוקר עם ניב רסקין (קשת 12) כשחיוך ענק ומאושר מרוח על פניה.

"היה מהמם", היא מספרת בשידור. "אתם פשוט לא מבינים איזה כיף זה. אין לי מילים, אני עד עכשיו לא מעכלת שאני אחרי זה ושבאמת הייתי שם. זה מרגיש כמו חלום".

היית בלחץ, במתח? או שעלית על המסלול מלאת ביטחון?

"אני חושבת שלא משנה כמה מלאת ביטחון אני אהיה, בשנייה שאת עולה על הבמה הענקית הזו - הלב דופק על מאתיים".

View this post on Instagram

Preliminary competition evening gown #amazingthailand #chimyway #sherrihill #shaishalom #israel #missuniverse #missuniverse2018 #model #fashion #photography #eveningdress #goodluck #thailand

A post shared by Miss Universe Israel 2018 (@nikol_reznikov) on

מה חשבת על המנצחת? את מכירה אותה ואת שאר המועמדות הסופיות?

"כן אני מכירה את כל המועמדות הסופיות את המלכה החדשה. אני חייבת לציין שלא היינו בקשר ממש הדוק, אבל כן היינו בקשר. היא ראויה לזה, היא מדהימה, מהממת, מלאת ביטחון עצמי וכריזמה עצומה. מגיע לה, באמת מגיע לה. מפרגנת לה מכל הלב".

אז עכשיו כשהתחרות נגמרה ויורד המתח - מה האתגר הבא כשתחזרי לארץ?

"אני חייבת לספר לכם שזאת אחת השאלות - מה אני עושה בבוקר שאחרי? אז אני מבטיחה לחשוב על זה וברגע שתהיה לי תשובה אספר לכם", היא עונה בצחוק. "אבל משהו מעניין, זה בטוח".

View this post on Instagram

Dress by : @shai.shalom ❤️ @missuniverse @miss_israel @missuniverse.in.th #dayoff #evningdress #missuniverse2018 #thailand #miss #univers #makeuptutorial #model #goodvibes #thailand_ig ❤️ #Amazingthailand

A post shared by Miss Universe Israel 2018 (@nikol_reznikov) on

איזה תגובות קיבלת ממי שראה, מהמשפחה?

"כולם אמרו לי שמלכה אמיתית לא צריכה כתר".

_OBJ