חודשיים וחצי חלפו מאז סיפרנו לכם לראשונה על הקשר הזוגי המפתיע של לירן שטראובר וטל טלמון - שתי דמויות אהובות בתעשיית הבידור הישראלית, שחיפשו אחר אהבה במשך זמן רב ומצאו אותה סוף סוף אחד אצל השני.

עוד כחשפנו את מערכת היחסים כתבנו - ואנחנו מצטטים את עצמנו - "כמה היינו רוצים שהאייטם הזה יהיה רק הסיפתח למערכת יחסים ארוכה ורשמית", וממש כמו נבואה שמגשימה את עצמה, נראה שהם לגמרי בדרך לשם עם צעד משמעותי מאוד.

לא, אנחנו לא מדברים על הצהרות האהבה המרגשות שהשניים מפרסמים ברשתות החברתיות או הבילויים המשפחתיים המשותפים, אלא במשהו שמוכיח שמדובר בשלב מחייב ופורמלי: מגורים משותפים.

View this post on Instagram

היפה והחיה אושר שלי את ❤️ #רגעיםגדוליםשלאושר #שבתשלום @talmontal @crowneplaza

A post shared by לירן שטראובר (@liranstrauber) on

הכדורגלן בן ה-44 והשחקנית בת ה-36 איחדו באופן רשמי כתובות לפני כשבוע, כשהאחרונה עברה לדירתו שבמושב יגל. אם להודות, המוב הזה מצליח לרגש במיוחד לנוכח המסע המסוקר שעברו שניהם בשנים האחרונות בדרך לאהבה - היא ב"מחוברים" והוא ב"האח הגדול VIP".

שטראובר, כזכור, אמנם גרוש בפעם השלישית (פלוס שלושה ילדים מתוקים), אך נותר רומנטיקן אמיתי בנשמה, כפי שניתן היה לראות בעונת ה-VIP האחרונה של "האח". זמן קצר לאחר מכן, היקום כבר זימן לו את טלמון, ומאז הכל היסטוריה.

View this post on Instagram

ככה זה כשאוהבים ❤️ @talmontal @ben_strauber #donuts

A post shared by לירן שטראובר (@liranstrauber) on

 _OBJ