בגיל 46, כשהיא סבתא לשני נכדים. אביבה תבורי נמצאת בשיא שלה כשמאחוריה תכניות ריאליטי וקמפיינים בכיכובה. תבורי חזרה לאור הזרקורים ומאז נראה שהיא נהנית מכל רגע. היא מגיעה להשקות, מתראיינת, מצטלמת והפכה לחלק בלתי נפרד מעולם הבידור.

כזכור, תבורי ניהלה קשר זוגי יציב וארוך עם ערן ברנע, איתו גם השתתפה בתוכנית "זוג מנצח". השניים נפרדו במהלך התכנית וחזרו לתקופה. זמן קצר לאחר מכן, הם נפרדו באופן סופי. מאז, כבר חודשים ארוכים, תבורי שומרת על שקט תעשייתי מבחינה תקשורתית בכל מה שקשור לחיי האהבה שלה.

בתקופה האחרונה, כך נודע לנו, תבורי מנהלת קשר מורכב במיוחד עם איש עסקים עשיר מאוד שנמצא בשנות ה-50 לחייו ועובד כבעלים ומנכ"ל של אחת החברות הגדולות בתחום האסתטיקה.

View this post on Instagram

A post shared by Aviva Tavori (@avivatavori) on

הקשר מורכב כי אותו הגבר, כך מתברר, נשוי. בסביבתה של אשתו מספרים כי אחרי קשר של שנים בו הביאו שני ילדים לעולם, אותו איש עסקים הכיר את תבורי ועזב את חייו הקודמים למענה. בסביבתה של תבורי, לעומת זאת, מדגישים כי השניים הכירו על ידי חברים משותפים רק אחרי שהוא נפרד מאשתו, ומבהירים כי הוא לא עזב את הבית בגלל אביבה.

פרטיו המלאים של אותו איש עסקים שמורים במערכת מאחר שהוא עדיין לא התגרש באופן רשמי וזו הסיבה, כנראה, שהוא ואביבה לא יצאו מהארון בפני התקשורת.

רונן אור צרפתי, המייצג את תבורי, מסר בשמה: "מדובר בגבר פרוד שהכיר את אביבה אחרי שעזב את אשתו. סוג הקשר ביניהם לא צריך לעניין אף אחד. מעבר לזה אין תגובה רק סידור הפרטים".