שנה עמוסה במיוחד ומלאת תהפוכות עברה על לוסי דובינצ'יק - מהתאונה שכמעט וגבתה את חייה, דרך האשפוז, ההתאהבות בחגי פוקס, ההריון, לידת בתם אור ולאחרונה גם ההריון השני עם בנה.

אבל היום *רשמית* זה כבר לגמרי מאחורינו, שכן השחקנית, שחוגגת ממש היום את יום הולדתה ה-36, סימנה סוף סוף וי על הניתוח האחרון לו נזקקה ברגליה בעקבות אותה נפילה טרגית.

View this post on Instagram

יומולדת 36 היום בחצות yeah yeah! איזו שנה וואוווווווו.. ואיזו משפחה מדהימה הקמתי לי..!!! תודה לך אלוהים על הכל הכל..זה לא פחות מנס כל מה שקרה (: כאן בתמונה חגי אהובי, אור הבת הקטנה היפה שלנו, אלמוש ביתי בכורתי, והבן שאצלי בבטן❤✌

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

כן, אנחנו יכולים לחשוב על כמה מקומות כיפיים יותר לבלות בהם את יום הולדתך, אבל הניתוח המדובר שעברה ברגלה עתיד לעזור לה עם צליעתה ולהשיב לה את היכולת לחזור ללכת כמו בימים שלפני התאונה. יותר מכך, הניתוח יאפשר לה לשוב ולצעוד על נעלי עקב, דבר שחסר לה לא מעט.

ומה עם חגיגות יום ההולדת? אל תדאגו, בימים האחרונים לוסי בילתה בחיק חבריה ומשפחתה, ונהנתה מארוחה מפנקת לצד פוקס, בתם המשותפת אור, בתה הבכורה, אלמה והבייבי שבבטנה, שיגיח לאוויר העולם בעוד כארבעה חודשים. שיהיה במזל ורק בריאות!

View this post on Instagram

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on