עד לא מזמן הייתה אושיית הרשת חן טל אחד השמות המדוברים והמסוקרים ביותר, בחסות פרובוקציות אינסטגרמיות למיניהן ובעיקר תמונות שלא משאירות הרבה מקום לדימיון, אבל כן משאירות הרבה מקום לגינויים, ויכוחים וטוקבקיסטים נסערים. עכשיו, כשהיא אישה נשואה ואמא לאילור בן השנתיים, פיד האינסטגרם שלה נראה אחרת לחלוטין - והוא משקף את השינוי העמוק שעברה בעקבות הלידה.

בראיון שהעניקה לרתם איזק וישודר הערב (א') בתוכנית "אנשים", טל נחשפת באומץ ומדברת על הדכאון אחרי לידה שחוותה."הרגשתי שאני פשוט לא אוהבת אותו ושעשיתי טעות, רציתי לחזור אחורה בזמן. מה אני צריכה את הדבר הזה שהורס לי את כל הבית והורס לי את הזוגיות?", שיתפה חן טל.

View this post on Instagram

A post shared by Hental20 (@hental2o) on

"חצי שנה ראשונה לא קילחתי אותו, מצטלמת איתו לתמונה, מעלה לאינסטגרם וכותבת 'חיים שלי, עולם שלי, נסיך שלי', ואני רחוקה שנות אור מלהרגיש את הדברים האלה". כעת היא מקווה לדבר אל נשים אחרות שעוברות את התהליך המורכב הזה, לתת מקום לתחושותיהן. "אני זוכרת שיום אחד התכתבתי עם שכנה שלי שרשמה לי- 'שתדעי שאם את לא אוהבת אותו זה בסדר'. והתחלתי לבכות".

על הביקורות והתגובות החריפות שקיבלה בעבר היא אומרת, בדיעבד: "לא היה לי טייטל שמצדיק את היותי מפורסמת וזה מה שעיצבן את האנשים. תפסו אותי כמישהי שמצטלמת בצורה זולה והיא כלום ושום דבר. לבר יש תמונות בעירום, לאסתי יש תמונות בעירום, למורן אטיאס יש תמונות בעירום, וזה בסדר, אין לי בעיה על זה. אבל למה להן אומרים 'איזו תמונה יפה' ועושיפ לייק, ואותי אתם מקללים ורושמים תגובות קשות?",  תהתה והוסיפה: "היום, אם יכתבו לי את זה, זה עדיין לא יפריע לי, אבל אם זה יגיע היום לתגובה על הילד שלי, הלב שלי יתכווץ. מי שכותב תגובה רעה לילד בן שנתיים על תמונות, צריך להיות שיא השפל".

View this post on Instagram

A post shared by Hental20 (@hental2o) on