ככה זה התחיל: שר נראה לי אני חייבת אותך (שר מתקשרת) שר: דברי אלי אני: שמעי יש לי שומן, שומן חמוד אבל! שר: אין כזה דבר שומן חמוד. שר לא צריכה את הפירסום שלי. (חיית אינסטגראם) אני בכללי נגד לפרסם דברים שאת לא מאמינה בהם (מודה שלפעמים אני חוטאת כדי להתפרנס) אני רוצה להרים לאישה האגדית הזו לא כדי לקדם אלא כדי לספר שלראשונה בחיי בזכותה אני בריאה!!!! בראש ובגוף. תמיד עשיתי דיאטות מפגרות שבהן לא דאגתי לגוף שלי וכששר נכנסה לחיי, התחלתי לאכול בריא (ויותר!!!!) ולהזיע כמו שלא הזעתי בחיי, ומה אתם יודעים!? פתאום תוצאות! זוכרת שראיתי באינסטגראם שלה את המשפט- שיטה מנצחת. ואמרתי יאלה יאלה מה יש שם!? אז זהו. מה שיש שם זה שילוב מנצח של נשים !!!!שלפני הכל אין צורך להרחיב... אבל עם אקדח לרקה: תזונאיות, מאמנות @bar_romano_ עם לב מטורף (של שטן) והכי חשוב, בנות מדהימות שנכנסו לחיי ולא יצאו מהם גם אם ירצו. @orlybsn @hilashelef אז החוויה שלי אצל שר הביאה לי חברות לחיים, שינתה את צורת המחשבה שלי וגרמה לי להתאהב באימונים (אני! אנייייייייי! ) והכי חשוב, בעצמי. מאושרת שנכנסת לי לחיים אני אוהבת אותך , מעריצה אותך וגם מחבבת את בעלך למרות שלקח אותך ממני :-) @sher_fitness @idan_sher_fitness מרגישה שאחרי הנאום הזה אני צריכה להודות גם לאקדמיה ...

A post shared by Tal Talmon | טל טלמון (@talmontal) on

בשקט בשקט, ובהרבה עבודה מאומצת, נראה שלטל טלמון אין רגע דל. אמנם היא לא נוהגת לפקוד את האירועים הנוצצים, אך בין מערכת יחסים אחת לאחרת לבין צילומים לסרטים וסדרות בכיכובה ("הרמון" המדוברת היא רק אחת מהן) - כעת היא מסמנת וי על יעד נוסף שהציבה לעצמה.

לאורך השנים, טלמון שיתפה לא אחת בחוויותיה כילדה שסבלה מעודף משקל והשילה כ-30 ק"ג, ועל אף שלנו היא נראית מזה שנים אותו דבר - בפוסט חדש שהעלתה היא שיתפה את 70 אלף עוקביה באינסטגרם בתמונה שהציגה מהפך משמעותי טרי.

"בכללי, אני נגד לפרסם דברים שאת לא מאמינה בהם (מודה שלפעמים אני חוטאת כדי להתפרנס). אני רוצה להרים לאישה האגדית הזו לא כדי לקדם, אלא כדי לספר שבזכותה, לראשונה בחיי אני בריאה - בראש ובגוף", כתבה טלמון, לצד תמונת לפני ואחרי שהורידה 8 ק"ג.

GD MRNING #שבת_בבוקר_יום_יפה

A post shared by Tal Talmon | טל טלמון (@talmontal) on

"תמיד עשיתי דיאטות מפגרות שבהן לא דאגתי לגוף שלי, וכששר נכנסה לחיי התחלתי לאכול בריא (ויותר!) ולהזיע כמו שלא הזעתי בחיי. ומה אתם יודעים? פתאום תוצאות!... אז החוויה שלי אצל שר הביאה לי חברות לחיים, שינתה את צורת המחשבה שלי וגרמה לי להתאהב באימונים (אני! אני!!) והכי חשוב, בעצמי".

Wake me up NEVER #akunamatata #zanzibar @pinkshopbrazil

A post shared by Tal Talmon | טל טלמון (@talmontal) on