בחודש אוקטובר האחרון פרסמנו לראשונה על הפגישה בין זוכה "האח הגדול" לבין אחות של שירן סנדל, קארין סנדל. השניים נפגשו לראשונה במסיבה, נצמדו זה לזו ועזבו את המקום יחד. עוד באייטם הראשון שהעלנו הגיעו לא מעט תגובות למערכת בנוגע לנטייתה המינית של קארין - וכעת היא מחליטה לשים סוף לשמועות בעצמה.


קארין, שחקנית כדורגל מוכשרת בת 29, עלתה לאחרונה שוב לכותרות כשנודע כי היא וישראל זוג באופן רשמי. "קיבלתי בימים האחרונים המון הודעות תמיכה מכל אלה שנפגעו בשמי מאנשים שהיד שלהם קלה על המקלדת", כתבה קארין בחשבון האינסטגרם שלה והוסיפה: "קודם כל, רציתי להגיד המון תודה ובאותה נשימה היה חשוב לי להעביר לכם כמה דברים בחזרה".

"החברה שלנו מנסה ליישר אותנו לאידיאל יופי מאוד מסוים. במציאות 99% מאיתנו לא נראים או נראה ככה בעתיד. אז ברור שבשאיפה הזאת לשלמות אפשר לתקן הכל בפילטרים..אבל זה מזויף. נשים אמיתיות בעולם הזה קיימות בכל הצבעים והצורות והן לא פחות נשים מהאידאל שמוצג לנו במדינות השונות. כולנו שוות בדיוק כמו שאנחנו..הסטנדרט החברתי למה זה אומר להיות אישה בימינו הוא בלתי אפשרי. התגובות המכוערות כלפיי הן חלק מהתופעה שגורמת לכל כך הרבה ילדות, נערות ונשים לסבול מדימוי גוף שלילי", המשיכה.

השקת סניף הדגל של סטיב מאדן​ (צילום: צ'ינו פפראצי)
תסתכלו ותלמדו. קארין סנדל | צילום: צ'ינו פפראצי

"אישה שלובשת בגדי ספורט, שיש לה שרירים, שהיא תחרותית, שהיא ווינרית על המגרש היא עדיין אישה. שום ענף ספורט לא שייך לשום מגדר. לשחק כדורגל או כל ספורט אחר לא הופך אף אישה לגברית. אני גאה בשרירים שלי..הרווחתי אותם בדם יזע ודמעות", הוסיפה סנדל.

בנוגע לנטייתה המינית, כתבה סנדל את המילים הבאות והצליחה לרגש אותנו: "לקרוא לי לסבית זה לא מעליב. לסבית או הומו הן לא מילות גנאי או קללה. חלקנו בחרנו לאהוב נשים, חלקנו גברים, אני בחרתי לאהוב בנאדם בזכות הנשמה שלו ולא המגדר. אהבה זה הרגש הכי נפלא שקיים בעולם הזה".