והרי לידיעה המשמחת של היום: עמליה דואק, כתבת חדשות 2, נישאה בסוף השבוע האחרון לבן זוגה בשבע השנים האחרונות, איש העסקים משה גליקסמן.

אם התפאורה לא מוכרת גם לכם, זה כי השניים נישאו בטקס אזרחי שנערך ביוון, בנוכחות בני משפחה וחברים קרובים שהוזמנו לחגוג איתם את המאורע המרגש.

Mazal Tov @amalyaduek ❤️ @efratcassouto @nuli32 @eisen_stein_bridal @adirjacob #hair#haircut#hairstyle#hairstyle#hairofinstagram#hairdresser#hairstyles#hairoftheday#hairup#hairs#hairfashion#hairideas#makeup#makeupartist#makeupblogger#makeuplooks#makeupobsessed#fashion#style#fashionweek#fashionshow#fashionista#bride#brides#bridal#wedding#weddings #adirjacob

A post shared by Adir Jacob (@adirjacob) on

כזכור, לפני כשנה התארסו השניים אחרי זוגיות ארוכה ויציבה, וכצפוי - דואק הייתה כלה יפייפיה במיוחד. בין המגיעים לשמוח בחלקם היו יונה לייבזון, מאיה ורטהיימר ואסף זמיר, מאיה שואף והמצטרפת הטרייה למערכת "ערב טוב עם גיא פינס", שלמור שטרויזמן.

אין מספיק מילים

A post shared by Amalya Duek (@amalyaduek) on

המודאגים שביניכם ודאי ישמחו לשמוע כי זמן קצר לאחר שישובו ארצה, השניים כבר יתחילו לתכנן את מסיבת החתונה, אותה יערכו בארץ למאות מוזמנים במהלך החודש הקרוב.

@amalyaduek בעננים #טיסתהאוזו

A post shared by דפנה ליאל (@daphna_liel) on

My baby my love

A post shared by Assaf Kimmel (@assafkim) on

כמה חם ככה לוהטת  @amalyaduek

A post shared by Shalmor Shtrozman (@shalmor) on

 

החתונה המלכותית

A post shared by moshe zeev (@moshezeev) on