אחרי שהפכו רשמית מרומן קיצי מרגש לסיפור רומנטי אמיתי, עדן פינס ועמרי בן נתן ממשיכים לספק הוכחות שניתן למצוא אהבה יציבה ומרגשת גם בביצה הקטנה שלנו.

בימים אלה השניים מבלים כל אחד במדינה אחרת - הוא נסע למילאנו כדי להתחרות באליפות אירופה בסקי מים, והיא מבלה בלונדון, שם היא עובדת ומצטלמת לקמפיינים חדשים. אך במקרה שלהם - המרחק הגיאוגרפי רק מחזק את הגעגועים ואף מוציא מהם רגשות שלא ראינו קודם.

אתמול (ד') העלתה הדוגמנית תמונה מלונדון, בפוזיציה טיפוסית - ובטיפוסית הכוונה ל"מהממת", כמובן - אך מה שאפילו ריגש אותנו יותר זה התגובה של בן הזוג, שכתב בטוקבקים "א נ י  א ו ה ב  א ו ת ך" - צעד משמעותי במיוחד בכל זוגיות. תגובתה, כמובן, לא איחרה להגיע, כשענתה שהיא אוהבת אותו יותר, בתוספת אימוג'י לב.

כאמור, בן נתן נסע לשבוע ימים באיטליה, שם הוא מתחרה באליפות אירופה בסקי מים, אחרי שמונה שנים בהן לא השתתף בתחרויות. אך הפעם לא רק שהוא עלה לרבע גמר, אלא גם הגיע לחצי גמר ולבסוף זכה במקום הרביעי. אך לדבריו, הוא כבר זכה בפרס החשוב. 

"אז סיימתי מקום רביעי באירופה", כתב בן נתן בפוסט חדש שהעלה, "והדבר הראשון שעלה לי לראש הוא שאני מזמן כבר זכיתי במקום הראשון בעולם!". זה הזמן לעשות "אווווווו" נמס, נכון?

אז סיימתי מקום רביעי באירופה ... והדבר הראשון שעלה לי לראש שאני מזמן כבר זכיתי במקום הראשון בעולם!! @edenfines

A post shared by Omri Ben Natan עמרי בן נתן (@omribennatan) on