תקופת החגים - בארץ ובעולם - היא הזדמנות מצוינת כדי להיפגש עם כל בני המשפחה והחברים, ובעיקר כדי לאחד קרובים שהתרחקו עם הזמן בעקבות ויכוחים נשכחים. דוגמה לכך היא כמובן היחסים המתאחים של שתי המיכליות החשובות בעולם הבידור לילדים: מיכל הקטנה (ויצמן) ומיקי מוכתר.

אחרי שנים של סכסוך, בחודשים האחרונים השתיים החליטו ליצור קשר זו עם זו ולפתור את כל הבעיות שהיו להן, מה שלבסוף הוביל גם להצגה משותפת בכיכובן - "מותק גיבורי החלומות", לצד הדוד חיים, מני ממטרה וקופיקו - בה בין היתר הן גם מדברות על מה שקרה, בתקווה להוות דוגמה לילדים שצופים בהן.

View this post on Instagram

מתרגשות #גנרלית#מותקגיבוריהחלומות @michalhaktana @shlomit.amir

A post shared by Miki Mucthar Ori (@miki_mucthar) on

בראיון ל"חדשות הבוקר" (קשת 12), סיפרו השתיים לנסלי ברדה על הסולחה והעבודה המשותפת בימים אלה. "אני לא זוכרת למה לא עשינו את זה עד היום", מודה ויצמן, "שכחתי את התקופה ההיא לגמרי, הכי כיף לי בעולם. יש לנו כבר שפה משותפת".

מיקי: "מיכל אומרת על הבמה שאין יותר נס חנוכה מזה שאנחנו מתחבקות, אז אפשר להעביר פה מסר גם למי שיושב למעלה, שאפשר להגיע לשלום ואהבה ולא לחשוב רק על אגו...שילמדו מאיתנו, מה קרה?". 

באמת הייתה מלחמה?

מיקי: "מה זה מלחמה? צוק איתן, ענבי זעם, את יכולה לקרוא למלחמה שהייתה בשם של כל מבצע אפשרי. כן, הייתה מלחמה".

View this post on Instagram

תזכרו תמיד : רק האהבה מנצחת!!! מיקי שלי, אני אוהבת אותך מאד @anatmosberg ❤️ @miki_mucthar

A post shared by מיכל הקטנה (@michalhaktana) on

למה? מה היה שם?

מיכל: "היום אנחנו צוחקות על התקופה הזאת על הבמה".

מיקי: "סכסוכים, אנשים קטנים ורעים שרצו לסכסך בינינו...דווקא כשאנחנו ביחד על הבמה - זה כוח, כוח רציני. אנחנו כל כך שונות וכל כך דומות, ואני חושבת שהחיבור הזה הוא מתבקש. והלוואי שגם יקרו החיבורים האלה שם בשלטון".