שש עונות על "המירוץ למיליון" הפגישו אותנו עם אינספור זוגות, ואחד האהובים והזכורים ביותר הוא כנראה הצמד של קורל ורומי, האחיות שהשתתפו והגיעו למקום השני בעונה השלישית, ואף הגישו תכנית טיולים ברחבי העולם.

אז אחרי שצלחה לא מעט אתגרים וקשיים, הגיע תורה של קורל להתמודד עם זה החשוב ביותר - יום חתונתה. כזכור, גמר (26) התארסה לפני מספר חודשים לבן זוגה בשנים האחרונות, איש העסקים אוהד סנדלר (33), מבעלי רשת "גוד פארם" שעשה אקזיט בשווי מיליונים לאחר שרמי לוי הצטרף כשותף לעסקיו. 

קורל גמר חוגגת (צילום: אפי דור)
רווקה לעוד דקה. קורל ורומי | צילום: אפי דור

רק בסוף השבוע האחרון חגגו השניים במסיבת טרום חתונה מפנקת עם חבריהם הקרובים, ובימים אלה ההכנות לחתונה בעיצומן, כשבעוד פחות משבוע, ב-6 בספטמבר, השניים יצעדו לעבר החופה באירוע מרגש שיתקיים בגן האירועים, "הגן בשפיים". 

קורל גמר חוגגת (צילום: אפי דור)
נראים מוכנים | צילום: אפי דור

את שמלת הכלה של גמר עיצבה ענבל רביב, וכמקובל בחתונות סלבס רבות, היא תחליף לשמלה נוספת במהלך הערב. על הקייטרינג יהיו אמונים "טעם וצבע" של השף עמית קאופמן. את המאפרת שלה אתם ודאי תזהו - קרן שחם, מי שכיכבה גם היא בעברה בריאליטי "הדור הבא", בעוד שעל השיער יהיה אחראי בועז עוזרי, שעובד עם לא מעט כוכבות. 

קורל גמר חוגגת (צילום: אפי דור)
אפשר לבוא גם? | צילום: אפי דור

על פי הערכות של מקורבים, עלות החתונה של גמר וסנדלר תגיע לכ-700 אלף שקלים, כשברשימת המוזמנים יופיעו כ-700 אורחים, ביניהם דניאל טופז, רמי לוי, ירון ירקוני (בעלי רשת ארקפה) ועוד. בקיצור - יהיה שווה, צפו לעדכונים.

 

קורל גמר חוגגת (צילום: אפי דור)
נפגש עוד שבוע | צילום: אפי דור