עם שני ילדים ברזומה, היה אפשר לדמיין כי ליהיא גרינר תמצא דרכים טובות לבלות את החודש השמיני להריונה. נניח בילוי עם משפחה וחברות במקומות ממוזגים, צפיית בינג' בטלוויזיה בעודך נמרחת על הספה. אבל לא ליהיא.

 

ליהיא ידועה כמישהי שאוהבת לא לעשות את מה ש"אובייס", וכעת, היא ובני משפחתה מתוכננים לשינוי שייערך בשבועות הקרובים, ובשינוי אנחנו לא מתכוונים להכנת הבית לקראת הבייבי החדש - אלא למעבר לדירה חדשה לגמרי.

כן, מתברר כי בעוד פחות מחודש, ואחרי כשנתיים בהן גרה בדירה הנוכחית, גרינר ההריונית, בן זוגה יוסי ושני ילדיהם מייקי וג'ולין לדירה אחרת באותו האזור - רק יותר חדשה, מעוצבת, מפנקת ויוקרתית בבניין חדש מקבלן.

View this post on Instagram

My comfort.

A post shared by Lihi Griner (@lihisunshine) on

הכוכבת, כזכור, עזבה לפני שנתיים את גבעתיים לטובת פתח תקווה, ומספיק אוהבת את העיר כדי להישאר בה, ובעוד שגודל הדירה ומספר החדרים לא ישתנו, רמת הפינוקים והיוקרה דווקא כן - ולטובה.

הסיבה העיקרית למעבר, טוענים מקורבים, היא פירסום כתובתה על ידי השוטר, לאחר תקרית הסרטון שסיבכה אותה עם המשטרה (והעדה התימנית). מתברר כי מאז היא זוכה ללא מעט ביקורים של זרים וחוששת לא אחת לה ולמשפחתה. כך שתבינו אותנו אם לא נספר לכם בדיוק לאן החבורה עוברת, הא?

גרינר, מה קרה?

"השוטר פירסם את הכתובת שלי, אנשים שולחים לי דברים ולפעמים מגיעים אליי הביתה להצטלם איתי, וזה ממש קשה".

_OBJ