לצד שלל ההצלחות וההישגים של אייל גולן במהלך השנים, הזמר התמודד גם עם לא מעט דרמות, ביקורות ורגעים קשים. אך לאורך כל הדרך עמדו לצדו חבריו הקרובים, ונראה כי גם עכשיו - כשנשמעות ביקורות על המחזמר החדש שמבוסס על שיריו של גולן בתיאטרון "הקאמרי" - הם לא נשארים חייבים.

השדרן והמגיש ירון אילן, שנחשב לאחד מחבריו הקרובים של גולן, החליט לפתוח חזית בעמוד האינסטגרם שלו, בעל 55 אלף העוקבים, ולהעביר מסר של תמיכה לאחרון ולשותף המקצועי שלו, בני פרץ.

"שלום איילי", כתב לו אילן בפוסט ארוך ואישי. "האמת שהתעייפתי בשבילך, הרי תמיד ינסו לקחת אותך אחורה - להחזיר אותך לימים שבהם החושך הכה אותך, ולהם היה נוח. חבורה של צבועים שנשמתם טבולה בגזענות, רק מחכים לקפוץ עליך בכל הזדמנות.

שלום איילי ... די האמת התעייפתי בשבילך... הריי תמיד יינסו לקחת אותך אחורה - להחזיר אותך לימים שבהם החושך הכה אותך ולהם היה נח. חבורה של צבועים שנשמתם טבולה בגזענות רק מחכים לקפוץ עליך בכל הזדמנות. ועכשיו .... איך אתה מעיז ? איך אתה נותן יד? מחזמר משיריך? ועוד בקאמרי???? לא מספיק שנבחרת לזמר ה70? לא מספיק שאתה אחד הזמרים הכי פופלרים איי פעם בישראל? לא מספיק שיש לך תוכנית טלוויזיה עם אביב גפן? מה יהיה איתך? לא נמאס לך להיות כל כך פופלארי ואהוד - וכל מיני אנשים שרק מחכים לך באיזה פינה של צביעות וגזענות - ייקפצו עליך? הריי מה???? נחקרת - לא נפתח נגדך שום תיק שום כתב אישום לא הוגש - מה אתה לא מתבייש????? לך תפתח לעצמך תיק - תגיד להם אני חייב כתב אישום זה לא הגיוני שהם תוקפים אותי ואין להם כלום????? למה ? לפחות שיהיה לי משהו..... אז אני קורא לך אייל ..... תקנה משרוקית!!!!! צפצף חזק על הצבועים חדליי האישיות - שאני אומר לך - לא מפריע להם כלום באמת אלא מחפשים איזה כותרת לרגע ורבע. תפסתם טרמפ ארוך מאד על הגב של אייל - ואני שחבר שלו כבר למעלה מ20 שנים נמאס לי מה״פוליטקליקורקט״ מספיק !!!!! אני מזכיר לך הגברת רבקה מיכאלי שב1986 ביקרה אצלך הזמרת מרגלית צנעני בתוכנית נתת לה לשיר בית ופזמון - לא יותר והורדת אותה מהשידור? זוכרת? אין לי כח לפשפש בכל אחד מאלו שכותבים ומדברים ושופכים את דמו של אייל בכל הזדמנות - כי אני בטוח שכשנעשה את זה אולי עוד תתחרטו שבכלל ניסיתם לנסוע על גביי האוטובוס הישן והמקרטע הזה. ולך אייל - אתה חזק מכל זה אתה ואלו שמקיפים אותך יודעים את האמת - היית נשארת ותהיה הזמר של המדינה - ואתה לא צריך שום מחזמר שיוכיח את זה . @eyalgolan1 @bennyperetz

A post shared by Yaron Ilan (@yaronilan) on

"ועכשיו, איך אתה מעז? איך אתה נותן יד? מחזמר משיריך? ועוד בקאמרי?? לא מספיק שנבחרת לזמר ה-70? לא מספיק שאתה אחד הזמרים הכי פופולאריים אי פעם בישראל? לא מספיק שיש לך תוכנית טלוויזיה עם אביב גפן? מה יהיה איתך? לא נמאס לך להיות כל כך פופולארי ואהוד - וכל מיני אנשים שרק מחכים לך באיזה פינה של צביעות וגזענות - יקפצו עליך?

"הרי מה? נחקרת - לא נפתח נגדך שום תיק, שום כתב אישום לא הוגש - מה אתה לא מתבייש?? לך תפתח לעצמך תיק - תגיד להם אני חייב כתב אישום, זה לא הגיוני שהם תוקפים אותי ואין להם כלום? למה? לפחות שיהיה לי משהו.

חיפה הייתם מדהימים צילם:שרון רביבו

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

"אז אני קורא לך אייל, תקנה משרוקית! צפצף חזק על הצבועים חדלי האישיות... תפסתם טרמפ ארוך מאוד על הגב של אייל - ואני, שחבר שלו כבר למעלה מ-20 שנים, נמאס לי מה'פוליטקלי קורקט'. מספיק!

"אני מזכיר לך, הגברת רבקה מיכאלי, שב-1986 ביקרה אצלך הזמרת מרגלית צנעני ובתוכנית נתת לה לשיר בית ופזמון, לא יותר, והורדת אותה מהשידור? זוכרת?... ולך, אייל - אתה חזק מכל זה ואלו שמקיפים אותך יודעים את האמת - היית נשארת ותהיה הזמר של המדינה - ואתה לא צריך שום מחזמר שיוכיח את זה".

A post shared by Yaron Ilan (@yaronilan) on